Ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és semmi mellem nincs. Még csak dudor se nőtt. Ez nagyon ciki? Csak mert nem hordok topot se, vagy csak nagyon ritkán, mert semmi! Olyan, mintha 9 éves kislány lennék. Mondom, még csak egy árva dudor sincs a helyén! Ez mitől lehet? El fog kezdeni egyáltalán nőni valaha?

2014. okt. 20. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, nem tehetsz róla. Nem hiszem, hogy a melled nőni fog, terhesség alatt a tej miatt jobban meg fog majd duzzadni, de ez a max.
2014. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, miért lenne? Ez is csak egy testrész. Viszont a helyedben kivizsgáltatnám magam, mert ha abszolút semmi nem nőtt még akkor valami gond biztosan van és még pár évig fejlődésben vagy, szóval ha minden okés akkor nőhet szerintem.
2014. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
eszel rendesen? Ha emellé vékony is vagy akkor ne csodálkozz.
2014. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy eszem. :) 176 cm vagyok és 59 kiló. Szerintem ezek jó arányok. De ha ez lenne a gond, akkor is látszana legalább a nyoma annak, hogy fejlődésben vagyok, és nő a mellem, de semmi!
2014. okt. 20. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz. lehet semmi bajod, lehet kicsit alultermelsz hormonokból
2014. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nufnuf ***** válasza:

Ez nem ciki. Ne is gondolj ilyenre.

A mell 21 éves korig nő, szóval még 'ráérsz'.

A mellméret testzsír%-tól is függ.

A te ideális testsúlyod 66 kg.

Ettől függetlenül még az optimális testsúly tartományban vagy. Véleményem szerint kellene lennie ott már valaminek.

Mindenképpen azt tanácsolnám, hogy menj el egy nőgyógyászhoz. Jobb esetben nincsen baj, akkor megnyugszol, hiszen van még ideje arra, hogy nőjenek.

Rosszabb esetben gond van, de azt jobb minél előbb kideríteni.


A kis mell nem ciki, ne aggódj van olyan diplomás jóképű ismerősöm akinek ez tetszik. :)

2014. okt. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, nem tehetsz róla. De vizsgáltasd ki magad. Nem nőgyógyász kell, inkább endokrinológus. Bár nem kizárt a nőgyógyász se. A havid rendben van például?
2014. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma végre elkezdett nőni! Lett egy dudor, és már akkora, hogy lassan AA-s melltartó kell!!! Lehet, hogy este beindult, de nagyon örülök!!! Végre van mellem! :DD
2014. okt. 22. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!