Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A csajok mit gondolnak a...

A csajok mit gondolnak a fogszabályzos pasikrol . lehet igy barátnöt szerezni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a páromnak volt fogszabályzója és fura de szexinek találtam.A fogszabályzót,mint a szemüveget is tudni kell viselni.Ha van egy olyan kisugárzásod,ami bejöhet a csajoknak,akkor senkit nem fog érdekelni a fogszabid,és esetleg még vonzónak is találhatják.Szóval a kérdésedre a válasz,szerintem igen,mindenképp lehet így barátnőt szerezni,csak ne érezd magad miatta feszélyezve,mert az viszont nem jön be a csajoknak!
2014. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. okt. 26. 00:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Utóbbi "szimpimnek" volt. Meg kövér is volt.
2014. okt. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nincs bajom a fogszabályzósokkal, csak amiatt nem utasÍtanám el.... viszont a szemüveges fiúk kifejezetten bejönnek :D
2014. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha bejön a mosolya, akkor fogszabályzóval is bejön. Egy jó pasit nem tud elrontani egy fogszabályzó :)
2014. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Simán lehet, a fontos hogy olyan legyen a hölgy akinek nem a külső a legfontosabb hanem a belső êrtékek! :)
2014. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Simán :) Ha jó fej vagy, ez az apróság nem fog számítani.
2014. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A barátnőm is fogyszabályzós volt és bejött úgy is szal valószínű fordítva is így lesz
2014. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 beco26 válasza:
Gondolj csak bele: igényesen akar kinézni, amikor lekerül róla, tehát szerintem a fogszabályzó plusz pont egy embernek :)(F40)
2014. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!