Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix piercinget csináltatta...

Helix piercinget csináltatta és baromira bedurrant a fülem, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
4 napja csináltattam a fülem felső porcos részébe fülbevalót. Nagyon be van gyulladva, az egész fülem fel van dagadva. Jegeltem, meg kamilláztam, meg körömvirág krémeztem, de semmi változás. Félek, hogy ki kell majd vennem, mert mondjuk maradandó sérülés van a porcban (szakember csinálta, de ahhoz képest, hogy szúrást kértem, lazán kilőtte, ami szerintem porcnál nem tesz jót). Most találtam itthon Phenylbutazon nevű gyulladáscsökkentő krémet. Be merjem azzal kenni, távol a lyuktól? Vagy ha valakinek van valami hasznos tapasztalata kérlek írjátok meg!
2010. jan. 25. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Lőtte?? azta mindenit.. azért az tökjó, hogy te úgy kérted, hogy szúrja.. Rendes pc szalonba csináltattad? Milyen piercing van benne? Lehet, hogy allergiás vagy a pc anyagára. Nyugodtan kend rá azt a fertőtlenítőt, kerülhet belőle a sebbe is. Esetleg betadinnal próbáld kezelni, ha nem javul, cseréld ki. :)
2010. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen a Westend csodálatos pc-szalonjában. Csináltak már ott nekem, akkor tök rendesek voltak... rendes orvosifém van benne, elvileg nem vagyok rá allergiás, mert évek óta van már másik pc-m az is orvosifém és azzal sose volt baj. De úgy néz ki kezd rendeb jönni, már sokkal kisebb a fülem. :)
2010. jan. 26. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
én is nemrég csináltattam a helixemet.szúrta azt mondta , hogy ő lőni nem is fogja mert helytelen. megrepedhet a porc és az nem valami kellemes.én mindenféleképpen a hidrogán-peroxidot ajánlom, azzal tisztítsd de előtte szépen kézmosás stb. én debreceni vagyok.nekem nagyon jól megcsinálta pár nap alatt elmúlt a gyulladás és már nagyon szép :) most egy fekete patkó van benne aminek hegyes a vége. nem bántam meg, pedig eredetileg nem ez volt a terv;)
2010. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!