Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyugis plázák Budapesten?

Nyugis plázák Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a tömeget, viszont időnként nekem is el kell mennem vásárolni néhány ruhát, ilyenkor általában a Duna Plaza felé veszem az irányt, mert azt ismerem és nyugis, de sajnos nincs közel, és nincs is túl sok üzlet. Ismertek még hasonlóan csendes plázákat, ahol azért nem csak bezárt/borzasztó üzletekkel és szellemekkel találkozik az ember?

2014. okt. 29. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a Lurdy ház, bár ott azért kicsit többen szoktak lenni, mint a Duna Plázában, de nem vészes.
2014. okt. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az Allee-t szeretem, nyugis, kultórált a vásárló közönség is, a Lurdy is nyugis, azonban ott sok a sötét alak, es valahogy nem szeretem. Nekem az Árkád, Aréna és Allee amiket elviselek, a Westend a legrosszabb, ott is mindenféle ember megfordul...
2014. okt. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, a Westend egészen borzasztó ebből a szempontból, pont ez ihlette a kérdésemet.

Köszönöm a válaszokat!

2014. okt. 30. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!