Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan hívják azt a "bemélyedé...

Hogyan hívják azt a "bemélyedést", amely egyes emberek állán és arcán van?

Figyelt kérdés
Olyan, mint ha be volna repedve az álluk. Az arcukon pedig többnyire akkor jön elő, amikor beszélnek, vagy mosolyognak, szóval mikor mozognak az arcizmai. Mi ezeknek a köznapi neve? Mégsem egyszerűen repedésnek, vagy horpadásnak hívják?
2008. aug. 13. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
seggáll
2008. aug. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
na vazz akkor ti tudtok jobbat okostónik? Írni lusták vagytok
2008. aug. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
amúgy a 0 százalékra hajtok szal bátran lehet lepontozni nem haragszom meg:) de ezt a seggállat már tényleg hallottam:D de kérem a minuszokat:)
2008. aug. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
A mosolynal megjelenö bemelyedes az angolul dimples, ami talán gödröcske magyarul, vagy nem tudom hogy forditando? De hogy allra is ugyanezt a szot hasznaljak e az nem tudom.
2008. aug. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Az arcon lévő mosolygödör neve régen gribedli volt. :)
2008. aug. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Bálygödör, gödröcske.
2008. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Én gríberli-nek hallottam, de lehet, hogy gríbedli. Sváb nagyanyám használta is ezt a szót.
2008. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
88%
Én is úgy tudom, hogy gribedlinek hivják. Legalábbis amelyik az arcon van azt biztos.
2008. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!