Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elcseszett frufruval tud...

Elcseszett frufruval tud kezdeni a fodrász valamit?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hete gondoltam egyet,és megpróbált frufrut vágni magamnak,mert olyan semmilyen volt már a hajam...gondolom mondanom sem kell,hogy a végeredmény borzalmas lett.Egyenes,egész homlokon elterülőt szerettem volna vágni,de egyrészt túl rövid lett,másrészt nem is egyforma hosszúságú,olyan,mintha találomra beledaraboltam volna.

Lehet ezzel kezdeni valamit,vagy várjam meg,amíg visszanő?

Egyébként szeretnék magamnak régóta nyaktól kicsit rövidebb frizurát vágatni,de így,ezzel a balul elsült eredménnyel nem merek elmenni megcsináltatni..:s


2014. nov. 22. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el fodrászhoz levágatni a frizurát, kijavítani a frufrut. Amíg túl rövid, addig meg elcsatolod valahogy.
2014. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, mivel túl rövid lett, hozzáragasztani nyilvánvalóan nem fog tudni. Nem is értem, miért próbáltad meg magadnak vágni... Még egy fodrász sem vág magának!

Na, most már mindegy.

Természetesen menj el, javítani biztosan tud rajta valamit, meg levágja hátul is a hajadat, ahogyan szeretnéd. A frufrud meg 1-2 hónap alatt visszanő majd. (Attól függően, mennyire lett túl rövid.)

2014. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha túl rövid lett, akkor várnod kell pár hetet.


Esetleg hajpánttal fogd hátra.

2014. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit várok még,aztán mindenképp elmegyek kijavíttatni.Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 22. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem várnék, idővel sem lesz jobb. Ki tudja igazítani, vagy levágja ferdére, vagy asszimetrikusra, megritkítja, van egy pár lehetőség, hogy amíg nő, jobban nézzen ki. Az már eleve dobna rajta, hogy körülötte lenne egy jó kis frizura, nem a "semmilyen" hajad a "borzalmas" frufruddal.
2014. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!