Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi gondoltok egy férfin ennyi...

Mi gondoltok egy férfin ennyi ezüst ékszer még elmegy?

Figyelt kérdés

A párom hordja mér régóta ezt a 4db ezüst karkötőt, igaz a stílusához megy, de néhányan már megjegyezték hogy elég "felvágós"... Mit gondoltok szóljak neki, hogy kicsit finomítsa, mit gondoltok erről? Szerintetek is túlzás együtt?


A legvastagabb kb 1 centi a többi meg fél centi körül, de rajtam nincs ennyi ékszer...


[link]


Emellett ráadásul még nyaklánc is van rajta és fülbevaló...


22N


2014. nov. 23. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én ízlésemnek sok lenne, nem tetszik ennyi ékszer egy pasin, de az ő dolga, hogy mit hord.


25N

2014. nov. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Manapság már a b*zis dolog is férfias. Pont mint a rózsaszín pulcsi eset. Szerintem a karkötő még b*zisabb, de ezek a divat modell macsó fiúk hozzák befele divatba. Ha neked tetszik a párodon ezek a b*zis dolgok akkor nem mindegy? Még ha az a vékony bőr karkötő lenne azt még férfiasnak mondanám, de az ezüstös dolog túl gicces szerintem. Nálam ami ezüst max az a karóra. A nyaklánc meg stricis, de ne legyek ilyen durva:) Egy férfinak mértékkel kell viselni ilyen hülyeségeket, szerintem.
2014. nov. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem ezek szörnyű ízléstelenek. a nyakláncról és fülbevalóról már nem is beszélve.. nagyon sok.
2014. nov. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sok. Ráadásul ami a képen van az olyan mint a kutyanyakörv.
2014. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az pancer lánc nem kutyanyakörv :)
2014. nov. 24. 12:48
 6/11 anonim ***** válasza:
'olyan mint'
2014. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hordja ha neki tetszik, most mit számít az hogy más mit gondol? Nem másra tartozik.

Nekem tetszenek az ékszerek a pasikon, de nem ilyen mennyiségben.

2014. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt egyetértek, hogy mindenki azt hord, amit akar...de én azért finoman utalnék rá, hogy lehet ez kicsit túlzás...
2014. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :
2014. nov. 24. 16:29
 10/11 A kérdező kommentje:

Volt hogy kidobtam egy nyakláncot a tudta nélkül de annyira hivalkodó volt, hogy muszáj volt. Nem örült neki... Ment másikat venni. :DD


Amúgy most leakarja cserélni a készletét fehéraranyra, hogy sokkal fényesebb legyen mint ez az ezüst, de mondtam neki felesleges, mivel szerintem az ezüst pont ugyanolyan fényes. sőt...


Az is zavar, hogy sokat költ ezekre...


Abban reménykedek fehéraranyból nem tud olyan sokat venni, mert nem valami olcsó.


Amúgy megbeszéljük ezeket a dolgokat. Túlságosan is... ez is zavar :/


Mondtam neki kicsit finomítson de ilyenkor csak nevet :))


Hát lehet beletörődök ez legyen a legnagyobb baj :)) Mit tudok tenni :) Max nem tetszik ez a dolog és elkönyvelem :)

2014. nov. 24. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!