Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok nektek tetszik ha egy...

Srácok nektek tetszik ha egy csaj bakancsba fekete szagatott gatyába szegecses övbe fekete pólóba és szegecses karkötőbe meg olyan cuki fekete szegecses kutya nyakörvbe járkál?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem taszít ha egy lány úgy öltözködik, hogy abban semmi nőiesség nincs. A nyakörv meg egyenesen nevetséges.

23/F

2014. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a kutya nyakörv nem kéne, a többi jó
2014. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tetszik, ha társul azért az öltözethez nőiesség is... pl passzos az a nadrág, a póló női és nem valami bandás vacak, a bakancs magassarkú, stb. Mondjuk ez a szerelés szoknyával, szaggatott harisnyával a legjobb.
2014. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És egy ilyen csajt pont az itteniek (vagy egyáltalán akárkinek a) véleménye fog befolyásolni öltözködésileg? Aha...értem...:D
2014. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de nekem kifejezetten bejönnek :D És ismerek olyan srácot, akinek szintén ^^
2014. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lány vagyok, és naaaagyon tetszik ez a stílus QuQ
2015. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!