Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a köröm? (kép)

Figyelt kérdés
formára, hosszra?

2014. nov. 28. 16:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2014. nov. 28. 16:42
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó a formája és a hossza is :))
2014. nov. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a gazdáját. Mindenkit irigylek, akinek alapból ilyen hosszúkás alakú körme van. Nekem irdatlan hosszúra meg tud nőni, úgy, hogy nem törik le, úgy szebb alakja van, de elég kellemetlen érzés, és sok mindenben akadályoz, ha kétszer akkora a körmöm, mint amekkora levágva lenne. Szóval legtöbbször inkább maradok a kis kerek körömnél...
2014. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tetszik, főleg mert pontosan ilyen az enyém is. :)
2014. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont jó a hossza és a formája is, és az ilyen hosszúkás ujjpercűeknek különösen jól állnak az ilyen egyszerű, de nagyszerűen kilakkozott körmök. Ez még nem akadályoz semmiben - na jó, mosogatásnál lehet, hogy azért gumikesztyűt kell húzni, hogy ne kopjon a lakk -, ízléses is, teljesen rendben van. Mondjuk lakk nélkül ez a körömforma néha ijesztő szokott lenni, mert az ujj nagy részét fedi a köröm, és nekem időnként az a benyomásom róla, hogy csak csontok vannak alatta :D De a festék ezen mutat a legjobban.
2014. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Egy réteg lakkot még elviselne, mert nem egyenletes és átlátszik. Amúgy okés.
2014. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is irigylem, akinek ilyen hosszúkás körmei vannak :(
2014. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszene, de szerintem kicsit ferde a kisujjadon...(nem vérszívásból, nekem is ilyen formája van a körmeimnek, és én soha nem tudom normálisan lereszelni a kis ujjamon...és megnyugtat, hogy nem feltétlen az én bénaságom)


Egyébként most neked köszönhetően kedvet kaptam a körömnövesztéshez...én is ilyen körmöt szeretnék...:D

(Csak én majd mély bordóra festem szerintem...de egyébként szép színe van annak is...hmm...mit használtál? - bocsi az offért)

2014. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szép. ;)
2014. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szép:)
2014. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!