Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök kérdés, tudnátok...

Szemöldök kérdés, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Alapból ilyen... szőkés-barnás sesznű hajam van, hozzá sötétbarna szemöldököm, kék szemem, világos bőröm. A hajam be lett festve szőkére, az addig szuper, jól is áll. Most a festék világosabbra fogta be, mint eddig, és a szemöldököm zavar. Ki fogom szedetni, mert kicsit vastagnak találom, de olyan fura, hogy mindenem világos, a szemöldököm meg sötét. Befessem vagy ne? Ha vékonyabb lesz a szemöldököm, akkor is zavaró lesz?

2014. dec. 1. 21:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és ha kiszedetem a szemöldökömet, akkor a kozmetikus tudni fogja, hogy mi áll jól az arcomhoz, ha megkérem, hogy segítsen? Mert nem szeretném, hogy hülyén nézzen ki...
2014. dec. 1. 21:23
 2/6 anonim válasza:
Veszélyes vállalkozás a szemöldök vékonyítás,talán nagyjábol megállapìtja a kozmetikus,hogy jól áll-e majd,bár ő is tévedhet és nem biztos,hogy olyan tapasztalt. Mellesleg nagyon divatos a sötét szemöldök,de ha téged zavar szerintem csak világosítsd ki én nem vékonyítanám:)
2014. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
van szemöldökfesték :) szerintem fodrászkellékesbe találsz is bár nem vagyok benn biztos.
2014. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

tessék és tényleg fodrászkellékesbe lehet kapni :) próbáld ki

2014. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vékonyra van szedve, de ha nem szőkítem ki akkor rémesen mű az összhatás. A sötét szemöldök sehogy nem illik a világos hajhoz.

Én szőkítem a szemöldököm is ugyanúgy ahogy a hajamat szoktam. 5 perc alatt megvan szóval igazán nem nagy dolog.

2014. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szőkítsd ki a szemöldököd. Nekem a szőke haj-sötét vastag szemöldök kombóról mindig Kiszel Tünde jut eszembe és nem jó értelembe. :D
2014. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!