Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrtelenítö került a szemöldö...

Szőrtelenítö került a szemöldökömre. Mit tegyek? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Véletlenül szörtelenítö krém került a szemöldököm szemzug feletti sarkara,es mikor eszre vettem egy pici lejott belole..rogton lerohantam ricinus olajat venni, be is kentem..ugye vissza no meg? Alapjaraton vastag,fekete a szemoldokom, de kb fel centivel rovidebb lett mint a masik..nagyon ketsegbe vagyok esve..van valami tippetek,hogy mit csinaljak? :/

2014. dec. 2. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

O. O ricinusolaj?

Miért? Ki van száradva a szemöldököd? Biztos lehetsz benne, hogy semmit nem fog segíteni.

2014. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elvileg noveszti..inkabb az erdekelne h mennyi ido?
2014. dec. 2. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hét alatt visszanő, és NE kenj rá ricinust, mert az inkább árt mint használ. Haj/szőrnövesztő hatása pedig nincs, mert nem génmódosítószer csak egy vacak hashajtó olaj.
2014. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem anno meg az apukam mondta..dehat okes, most megnyugodtam kicsit :)
2014. dec. 3. 06:59
 5/5 anonim ***** válasza:

ricinus olaj igenis használ!

Nekem nagyon ritkás volt a szemöldököm egész életembe...

pár hétig ( heti 2x) kentem ricinusolajjal, és msot szép, egyenletes, nem ritkás egyáltalán :)

2015. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!