Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 éves keresztfiam parfümöt...

18 éves keresztfiam parfümöt kért karácsonyra. Milyet válasszak neki?

Figyelt kérdés
2000 és 4000 forint között szeretnék neki parfümöt venni, olyat, aminek sokáig megmarad az illata és természetesen jó illatú. A helyi DM-ben most a legtöbb parfüm 50% kedvezménnyel kapható.

2014. dec. 8. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Playboy VIP. Az olcsóbb fajták között ez nagyon jó és tartós.
2014. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már playboy, inkább a generations nálam. Retardált a reklámja, de az illat jó, szerintem illik egy fiatal sráchoz. A márka férfi illatairól nem tudok nyilatkozni, de a női vonalnak csapnivaló a tartóssága, az tuti.

Én részemről str8 párti vagyok, az is ez az árkategória. Amennyire megfigyeltem, elég tartós is.

Az illat meg ízlés dolga. :) Legegyszerűbb, ha elmész, a szimpibbekből fújsz egy papírkára, ráírod a márkát és másnapig eldöntöd. Ami papíron nem marad meg, az bőrön se fog. :)

2014. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 emir72 válasza:

Kis kiszerelést válassz - bármi mellett is döntesz lehet, hogy neki nem jön be!

A papírcsíkról kiadott illat nem egyezik, azzal amit a bőrről ad vissza a "parfüm" - ugyanis a bőrön lévő szaganyagokkal kombinálódik pár órán belül!

Én az "Azzaro Visit" kéket javasolnám, de nem biztos, hogy az árba belefér - ha nem találsz kis kiszerelést!

2014. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!