Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy fiú szedi a szemöldökét?

Figyelt kérdés
Kb 1-1,5 hónapja szedem a szemöldököm. Mert alapból össze van nőve és nagyon vastag. Van egy kicsi íve, olyan mintha kicsit mérgesen néznék. Szerintetek gáz? 18/f

2014. dec. 19. 19:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2014. dec. 19. 19:28
 2/11 anonim válasza:
35%

Exem szedte.. A hajam égnek állt! Soha nem készültünk el időben, mert "jajj várj, még itt is, juuj várj drágám még ezt gyorsan blabla" és kiábrándultam belőle. Ha szedi titokban! És ne lehessen nagyon látni az eredményen, hogy szedve van. Jó ha a pasi ad magára, de mindennek van határa :D az én véleményem :)

Szóóval ne durván, középen oké, de tényleg ne majd a nőd előtt :))

2014. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam mondani senkinek sem. Max akik régebb óta ismernek. De még akivel rosszban vagyok sem mondott semmit. Mert tényleg nagyon vastag volt. És így jó. Barátnőm meg így ismert meg. :)
2014. dec. 19. 19:36
 4/11 anonim válasza:

De előtte ne nagyon, pláne ha készültök valahova, hidd el eléggé kiábrándító, hogy menni kéne és te még ott csinosítgatod magad :))

én is úgy ismertem meg az exem, és nyaralni voltunk, fél év után szedte előttem és fél nyolckor indulni kellett volna, negyed kilenc után indultunk el...anyuék 60x hívtak, mert foglalásunk volt, és hát ja, gáz volt :)

2014. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az én ilyen előtt fel kelek jó pár órával hamarabb, hogy nyugodtan megtudjam csinálni vagy még előző nap.
2014. dec. 19. 20:02
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Az hogy középen kiszeded nem gáz. Tényleg ne legyen már összenőve. De hogy még ívet is csinálsz neki az már kicsit nőies szerintem.
2014. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csak ha középen szedi az nem géz, csak igényesség.
2014. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Alapból olyan az íve. Csak sokkal vastagabb.
2014. dec. 19. 20:11
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
És ha össze van nőve, akkor mi van???!! Kit érdekel a szemöldököd? TE érdekled a másikat, nem a szemöldököd! A személyiséged a lénydg, az, hogy KI vagy, nem az, hogy milyen a szemöldököd. Én sosem néztem senkinek a szemöldökét, eszembe sem jutott volna. Tényleg azt hiszed, hogy boldog, tartós párkapcsolatnak a szemöldök a titka?! (Milyen csúnya szó ez a "szemöldök"!)
2014. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én pl ollóval szoktam vágni a párom szemöldökét, mert nagyon hosszúra szokott nőni neki. Felfelé fésülöm a szálakat, és a szemöldök felső vonalánál levágom a fölösleget. Így rendezett, de senki meg nem mondaná, hogy csináltunk vele valamit.
2014. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!