Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szépüljek meg Januárra?

Hogyan szépüljek meg Januárra?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy szeretnék úgy vissza menni a suliba, hogy az új évet kezdve mind lélekben, mind külsőleg megújulva fogok kezdeni.

Ebben szeretném a segítségeteket kérni! :)

Mi állhat jól egy 16 éves, szőkésbarna, zöld szemű, alacsony lánynak? Hogyan legyek csinos a téli szünet alatt?

Előre is köszi a válaszokat :)



2014. dec. 19. 20:28
 1/5 anonim válasza:
Az a gond, hogy elég tág ez a kérdés. Esetleg tudnál még azzal segíteni hogy bővebben leírod a külsődet ( magasság, haj hossz, arcforma stb.)?
2014. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ehhez nem lesz elég annyi idő. Velem is folyton így volt hogy szünetekben meg akartam újulni és időhöz kötöttem ezért sosem sikerült még teljesítenem. Minden nap új életet lehet kezdeni.:) Azért sok sikert! 16/L
2014. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem látunk nem tudunk segíteni, legalább egy képet tegyél ide és akkor meg tudjuk mondani min érdemes változtatnod.

Régen én is egy szünet alatt változtam meg... kiszőkítettem a hajam, vágattam szebb frizurát, nőiesebb ruhákat vettem, sminkekkel kísérleteztem. De akkor én már tudtam mi áll jól nekem, mert sokat olvasgattam a témában, szóval nem volt nehéz változni.

2014. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát kezdetnek még jó lenne a pénzügyi kereteket is tisztázni. Hiába mondjuk, hogy menj fodrászhoz, kozmetikushoz, körmöshöz, vegyél ilyen ruhákat, olyan cipőket, ha nincs rá hirtelen 200 ezred.

Ha szerencséd van, még találsz olyan fodrászt, akinek idén beférsz a naptárába (bár a jobbaknál tuti betelt, ahol nem, az gyanús :D), vágass egy új frizurát, festesd be, az már lég látványos változás. Ráérsz, próbálgass sminkeket, van a neten csomó videó amiből ihletet meríthetsz. Csináld meg a körmöd szépre.

De azzal is egyet kell értenem, aki azt írta, hogy az ilyen előre kitalált változás nem igazán működik. Még külsőre legyen, ha van elég pénzed összevásárolni mindent, de belsőleg? Add önmagad, akinek úgy nem vagy jó, az elmehet a sunyiba. A pózolás, megjátszás mindig halál ciki és nem is működik sokáig.

2014. dec. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem a hajad néha begöndöríthetnéd, a You Tube-on találsz sok hő nélküli videót amikkel gyönyörű loknikat lehet elérni. Ha eddig sötét ruháid voltak akkor próbálj meg színesebbeket hordani.Kicsit nőiesebb ruhák is jól állhatnak,persze nem a köldökig kivágottra gondolok.

Ékszereket, kiegészítőket próbáld variálni.Ha eddig lapos talpú cipőid voltak akkor néha-néha belefér 1-2 centis magassarkú.

2014. dec. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!