Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogjak hozzá? Mire...

Hogyan fogjak hozzá? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Nos az új évi fogadalmam egyik része hogy teljesen kicserélődjek. Új haj, figyelnék az öltözködésre, a bőrömre és az alakomra. Hogyan fogjak hozzá a megújulásnak? Tudnátok mondani jó termékeket és márkákat?

Márkákat és termékeket:

- ruhákra

- arcápolásra (zsíros)

- sminkre

- hajra

- bőrre

És van olyan oldal ahol az alapoktól leírják, hogy öltözködésnél mit érdemes párosítani meg mit hogyan kell hordani?



2014. dec. 23. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Kéne tudjuk hogy milyen színű szemed hajad illetve hajad göndör hosszú, arcod hosszúkás, kerek stb. Így látatlanba elég nehéz segíteni. Milyen stílust szeretsz, ha van kimondottan egy kedvenced érdemes a köré kialakítani a ruhatárad, nekem pl legtöbb ruhadarabom elegánsabb, nőiesebb, de van aki inkább a sportosabbat szereti vagy valami mást. Ebből a szempontból az alakod sem mindegy. Van akinek csak bizonyos ruhadarabok állnak jól. A zsíros bőrödre viszont ajánlom ezt a krémet [link] , én ezt használom, reggel arcmosás után felkenem aztán kora délután mikor hazaérek lemosom sminkkel együtt. Ha esetleg délután is kimegyek valahova megint bekenem az arcom főleg télen mert kiszárítja a hideg és attól csak zsírosabb lesz. Igyál sok vizet 1,5-2 liter minimum naponta illetve ami nekem még sokat segített miután rendesen megmostad az arcod melegvízzel a végén átmosod bőven hideg vízzel ez összehúzza a pórusokat és kevésbé zsírosodik, nekem ezek a trükkök segítettek. Youtube-on találsz rengetek sminkeléssel kapcsolatos videót, onnan megtanulhatod azt hogyan csináld, lehet elsőre nem lesz tökéletes de ne add fel.

Ugyancsak neten találsz millió oldalt ami arról szól mit mivel hord, hogy öltözködj, nézelődj kicsit ott is, magazinokba is találsz sok mintát, a márha szerintem nem számít, a lényeg, hogy jól álljon. Szerintem egész jól az ilyen képes összeállítások, van mindenféle stílusban csak keresni kell, itt van pár példa: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem valamennyire segítettem.

2014. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél :)
2014. dec. 23. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!