Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a csajról? Szerintetek milyen csaj, szép csaj, kérek véleményeket, mit gondoltok róla, bármit írhatok www.kepfeltoltes.hu/view/100203/a_055_m_solata_www.kepfeltol tes.hu_. Jpg

Figyelt kérdés
[link] Jpg
2010. febr. 3. 17:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ÁHHHHHHH NE ÍRJATOK !!!!!!!tUDOM H MEGINT ELRONTOTTAM !!!!!!!!:s :s :s
2010. febr. 3. 17:39
 2/16 anonim ***** válasza:
lol
2010. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

az alakja jó, de az arca nem tetszik. a haj sem, szerintem sokkal jobban állna a barna haj, vagy a világosabb szőke. ami most van az olyan semmilyen színű :S


21/L

2010. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

itt a link xD

[link]

2010. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az alakja sem jó..nekem spec semmije nem tetszik :/
2010. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jól nézel ki! Nekem az alakod is meg a hajad is nagyon tetszik! 19L
2010. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
az alakjával nincs semmi baj,arányosan nőies,de a feje vhogy nem passzol,gondolom a haja miatt érzem így.
2010. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
13%
Ha meg tudod.... akkor ne habozz! Tul elore ne gondolkodj! Lenyeg hogy ne hagyd ki! Allitolag mikor az ember meghal es szogelik a koporsojat raolvassak hogy hany not hagyott ki... Minden egyes szegnel! Hianyzik ez neked???
2010. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szia szerintem nincs veled semmi baj a hajadat kéne fazonra nyírni ,mondjuk fokozatosra é vágatni kéne oldalfrufrut én ezt javaslom.
2010. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem sincs semmi gond az alakoddal.. esetleg egy kis kondi, es akkor feszesebb, tónusosabb lesz az alakod. igen a hajad vmiert nem stim... esteleg szőke melír, vagy ahogy írták szőke vagy vmi barnás árnyalat jól álna neked. A fazonjáról en is csak anniyt tudok írni, hogy szerintem már túl hosszú es csak úgy lóg. Ahogy írták előttem is az arcodhoz az oldal frufru nagyon jól menne!
2010. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!