Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek mi/ Melyik tipus?

Kinek mi/ Melyik tipus?

Figyelt kérdés

Fiuk/pasik/férfiak!

Nektek melyik tipus jon be...

A csontkollekcio, tucatlanyok, vagy az egyeniséggel rendelkező, van rajta mit fogni, de nem molett, csak nőies lányok/nők



2014. dec. 27. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Tehát a lányoknál csak a két véglet létezik? Nem sportol, de nem hízékony, úgyhogy csontkollekció vagy nem sportol, de hízékonyabb, úgyhogy elplöttyed... akarom mondani "van rajta mit fogni".


Plusz elegánsan bele van keverve, hogy a "csontkollekció" legyen "tucatlány", a "van rajta mit fogni" lánynak meg adjuk egyéniséget. Ez már kapásból kiadja az önbizalomhiányt. Miért nem az egyéniséggel is rendelkező "csontkollekcióhoz" hasonlítod magad?


Ha önbizalmat akarsz és nem vagy elégedett a külsőddel, ne ilyen manipulatív kérdésekkel próbáld nyugtatni magad, hanem tegyél fel valami hasznosabbat ebbe a témába:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas

2014. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Te mit szeretsz?:

A szépet, vagy a csúnyát? A jót, vagy a rosszat? Az illatosat, vagy a büdöset?

Körülbelül ilyen színvonalú a kérdésed.

2014. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja mert neked attól van egyéniséged, mert van súlyfelesleged, értem... Sok okos dolog lehet még a fejecskédben.
2014. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek ku rvára nincs értelme. Az egyéniség mióta függ össze a testalkattal?

Amúgy szeretem, ha a nőnek van melle és fenek, de nem kövér emellett fontos az egyéniség és az ész aminek az ilyen kérdéseknél nyomát sem látom.

2014. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

'egyeniséggel rendelkező, van rajta mit fogni, de nem molett, csak nőies lányok/nők' logkius, hogy akin 'van mit fogni', már rögtön egyéniség, nőies stb. és aki 'csonkollekció'már is tucatlány...

Lehet, hogy te büszke vagy az alakodra (vagy épp ellenkezőleg), de nem úgy kellene az önbizalmod növelned, hogy letucatlányozod és csonkollekciózod a vékonyabb lányokat.

2014. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*logikus
2014. dec. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen agresszív acsarkodó barmok biztos nem. Nekem nem a testalkatától lesz tucat valaki. Mellesleg kicsit sem vagy elfogult, "csontkollekió" és nőies... Ezek a jelzők mindenkinek mást jelentenek. Nézz bele a tükörbe, ha tetszik amit látsz, akkor legyél elégedett, ha dagadt vagy, akkor meg fogyj le. Egyénisége mindenkinek van, szóval akik a fene nagy egyéniségükre verik magukat, azoknál általában nem stimmel valami önbizalom terén. Nekem amúgy a vékony lányok tetszenek.
2014. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Arlene0721 válasza:
16 éves lány vagyok, kicsit molett és (micsoda meglepetés, te jó ég) van egyéniségem (mint mindenki másnak). És képzeld el, kedves kérdező, van egy "tucatlány, csontkollekció" barátnőm, akinek csodálatos egyéniség van, okos és vannak gondolatai, és imád olvasni, akár heti több könyvet is elolvas (akárcsak én). És képzeld, van egy kb. 100 kilós tucatlány osztálytársam, aki buta és semmihez sem ért csak a sminkeléshez és a csini rucikhoz.
2015. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább a teltebbeket, legyen szép alakja, formás popsi, szép mellek, most, hogy ha van rajta egy kis felesleg, nem fogom azonnal kondiba küldeni...
2015. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!