Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet szebb egy smink nelkulli...

Lehet szebb egy smink nelkulli lany mint egy kisminkelt?

Figyelt kérdés
smink

2014. dec. 30. 16:27
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nekem jobban tetszenek a lányok smink nélkül
2014. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Persze hogy lehet,ilyen kérdést:DDD

Attól függ kinek milyen az arca:) Van,hogy egy lány szebb smink nélkül mint sminkkel.

2014. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ok koszi. :)
2014. dec. 30. 16:30
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kisminkelt borzalmasan van kisminkelve, akkor lehet. De ha jó a smink és alapból hasonlóan szépek, akkor szerintem nem, egy kis smink mindenkinek jót tesz.
2014. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Persze, akkor igen, ha nem ért hozzá, és csúnyán sminkel, akkor egyértelmű, hogy sminkkel csak csúnyább lesz. De alap dolgokkal, jól odafigyelve, eldolgozva, egy natúr smink dob az emberen.
2014. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4-es kerdezo lany v fiu vagy?
2014. dec. 30. 16:34
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az ápoltság része a smink. Na nem a tonnás smink, csak épp annyi, amennyi kiemeli egy kicsit a lány arcát.


A kérdésre válaszolva persze...ismerek olyan csajt, aki smink nélkül (is) gyönyörű, míg van egy másik, akin mindig van egy kiló, és ocsmány..de ez főleg a rossz sminknek köszönhető.


Viszont ha egy adott személyről beszélünk, akkor mindenképpen sminkkel szebb. Mindenki szebb ha ki van sminkelve.

2014. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

21/F

2014. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Keresgéltem kicsit. Ők szerintem smink nélkül is szépek, de sminkkel ők is jobban néznek ki. Valahogy egészségesebbnek, kiegyensúlyozottabbnak tűnnek számomra.

Ez mind ilyen 5 perces smink, én sem szoktam ennél többet.

Rajtuk van alapozó, de néha én még azt is elhagyom ha épp szép színben van az arcom.


[link]

[link]

[link]

[link]



#7

2014. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ezek tenyleg szepek csak az a baj hogy nekem a szuleim nem engedik meh h sminkeljek ,az osszes lany osztajtarsam sminkeli magat es elegge rutkiskacsanak erzem magam miadta. olyanokat mond h oregit meg csak tonkreteszi a bort :)
2014. dec. 30. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!