Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem van igazam...

Szerintetek nekem van igazam vagy a férjemnek?

Figyelt kérdés
Én gyakran vásárolok különböző krémeket TV-s reklámok alapján. A férjem sokallja az erre fordított pénzt. Azt mondja, hogy nem véletlenül célozzák meg a nőket ezekkel a reklámokkal, mert csak mi vagyunk képesek elhinni, hogy ha egy krémmel néhány hétig kenjük magunkat, akkor 30 évvel fiatalabbnak látszunk. Azt mondja, gondoljak bele, miért nem a férfiakra akarnak rásózni ilyen drága kenőcsöket, hogyha ezzel kenik, akkor néhány hét múlva fél méteres lesz nekik. Tényleg igaza lenne?

2015. jan. 14. 17:59
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
84%
Igen. Igaza van.
2015. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
szerintem igaza van. A TV-s reklámokból rendelt vackokat a nővérem előszeretettel gyűjti, eddig mindig ráfaragott. Az ilyen fiatalító kenőcsökről meg elég ronda véleményem van, nem tűr meg billentyűzetet. Kamu az egész, a nagymamám minden lehetséges ilyen dzsuvát kipróbált, még mindig úgy néz ki, mint egy 80 éves, csak még nevetséges is. Nekem is van arckrémem, szárazság ellen. Egy darab. Miért akarsz egyébként fiatalabbnak kinézni?
2015. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
73%
Maximálisan. Én amióta a gyerekeim megszülettek, baba Níveát használok. több mint 2 hónapig elég egy doboz, 1000ft. Ennyi az összes krém amit használok, nincs is többre szükség. Nem kennék semmiféle vackot magamra a reklámok miatt. 41 évesen egy db ráncom nincs, a bőröm extra érzékeny, nem is bírja a kencéket ezen kívül.
2015. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
azért ne hasonlítsuk az arcbőrt a farkához, mert nincs értelme. Az arcbőrt igenis lehet javítani megfelelő készítményekkel, míg a micsodáját növelni nem.
2015. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
A nemek között igy tenni különbséget elég primi megközelités. Mindkét nemet célozzák (igaz más-más) alaptalan reklámokkal. Mindkét nemböl van aki beveszi, van aki kevésbé.
2015. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
83%
Teljesen igaza van a férjednek. Nem is tudom,hogy dőlhetsz be a tv-s reklámoknak,főleg ha neki is tetszel olyannak amilyen vagy. Ne akarj örökkön-örökké 18 évesnek tűnni.Fogadd el magad, igyál sok folyadékot,egyél A és E vitamint tartalmazó gyümiket és legyél boldog,mert a legtöbb úgyis a kisugárzásodon múlik!
2015. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van. A nők képesek sokat fizetni azért hogy még vonzóbbnak érezzék magukat.

A férfiak kopaszon és sörhassal is meg vannak győződve róla hogy ők tökéletesek. A nők húsz évesen, babaszépséggel is képesek elhinni hogy csodamelltartó nélkül nem léphetnek az utcára.

A nőknek tudják a legtöbb egészségügyi csodacuccot is eladni. Még a tv-ben régen hirdetett kézi mosógépet is nők vették. Jobban hisznek a csodában.

2015. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de én is nagyon naivnak tartalak. A TV-s reklámokban hirdetett kencék ha valóban is hatnak kicsit (természetesen meg sem közelítve azt, amit állítanak a reklámban), akkor is sokszorosa az ára az indokoltnak. Sokan szeretik azt hinni, amit mondanak nekik, a magas ár pedig még hitelesebbé is teszi, hiszen akkor abban biztos csodaszer van. Ha valóban fontos számodra a bőröd, inkább szakemberrel, bőrgyógyásszal, kozmetikussal beszélj. Sokkal hatékonyabb kencéket tudnak ajánlani/keverni.
2015. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Tv reklámok által javasolt krémeknél a vevő fizeti meg a reklám árát is.

Kérd ki inkább a kozmetikusod véleményét, ő szakszerűen válaszol, és nem is kerül olyan sokba a "csodának" kikiálltott akármi.

2015. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
50%

Hmm... a férjed a leírásból ítélve nem marketinges.

Fogyasztói társadalomban élünk. Férfit, nőt, fiatalt, időset, mindenkit bombáznak a reklámokkal, hogy kicsikarják tőled a pénzedet. Nem lehet általánosítani, hogy melyik célcsoport vásárolja a legtöbb hülyeséget. Egyformán célozzák mindegyiket. Az ilyen megmondóemberek, mint a férjed, kimondottan könnyen palira vehetők.

2015. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!