Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A köldökpiercingem nem tetszik...

A köldökpiercingem nem tetszik. :S:D Vagyis túl kevés kötőszövet tartja, nincs mélyen. Ha mélyebben újraszúratom, nem lehet, hogy elszakad az a rész a két lyuk között?

Figyelt kérdés

Lehet ez elsőre kicsit érthetetlen, de légyszi segítsetek... :D

Szóval: ha mélyebbre rakatnám, ottmaradna? Vagyis nem szakadna be, vissza az eredeti helyére?:)


2010. febr. 7. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előszöt meg kell várni ameddig beforr. ez egy hónap. Aztán lehet újra szuratni, mélyebben,.
2010. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyan ez volt az elsőnél, és én inkább kivettem minthogy valami kiszakítsa aztán vérezzen. Hamar befort, aztán útána megint lett szuratva és most jó. 22/L
2010. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És mennyi idő volt, míg beforrt? Most nagyon látszik a régi helye?

:)

2010. febr. 10. 16:37
 4/9 anonim ***** válasza:
hamar beforr de a helye megmarad és elég csúnya, de ha feltünő és nem egyszerű pc-t választassz akkor nem arra fognak figyelni az emberek.
2010. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2 hét múlva újraszúrathatom? :)
2010. febr. 11. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Várj 1 hónapot vele, hogy megerősödjön a hegszövet, külömben hipertofóbiás lesz.
2010. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Micsoda? :)

És egy hónap tuti elég lesz?

Kivettem kb. egy hete, és ha március végén rakatom vissza, akkor ok lesz, igaz?

Csak mert ezzel kapcsolatosan feltettem egy kérdést és valaki azt írta, hogy 4 hónapot kell várni vele, minimum... :S

2010. febr. 13. 11:24
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor is kb. egy hónapot várjak, hogyha egy évig benne volt?? :D
2010. febr. 17. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam az egy hónapot. Hát, figy, ezt látod te is magadnak szerintem, hogy, mennyire forrt össze, és mennyire nem. Amikor, már nem annyira kemény az összeforrt lyuk, akkor szúrhatod.
2010. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!