Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyobb lábmérettel rendelkező...

Nagyobb lábmérettel rendelkező nők, lányok! Ti szégyellitek, kaptatok már kritikus megjegyzést a cipőméret miatt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 11:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nekem 42-43 a méretem.
2015. jan. 21. 11:28
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem "csak" 41-es a lábam, de mivel elég vékony vagyok, ezért így magamhoz képest aránytalannak tűnik, pedig a magasságom is meglenne hozzá. Régebben szégyelltem, és azt is sajnáltam, hogy a magasságom miatt nem hordhatok magassarkút, sosem éreztem nőiesnek magam emiatt. Mára már megbékéltem magammal. Negatív megjegyzést sosem kaptam, maximum csak viccelődést barátoktól, vagy családon belül. Egyszer pedig egy pasi jött oda hozzám a buszon nyáron, amikor papucsban voltam, hogy látja milyen szép nagy a lában és szertné megmasszírozni... :D:D:D Ez volt a legkellemetlenebb szitu a lábam miatt, bár végülis ez is inkább bóknak számít.
2015. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Sokszor össze akarják hasonlítani az enyémet a sajátukéval...:D
2015. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
enyém 39-40. én is szégyenlem néha, de ha beápolom a hajam mellé, szépen felöltözök, akkor kit érdekel ha nagy a lábméretem? így elkezdtem megszokni magam, és nem érdekelt. de amikor ránézek, néha szégyenlem még mindig, de meglehet szokni :)
2015. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért milyen magas vagy?
2015. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
175 magas vagyok.
2015. máj. 28. 06:47
 7/16 anonim ***** válasza:
40-es a lábam, de vannak 41-es cipellőim is.. én sose éreztem hátrányát, megjegyzéseket se kaptam sosem rá..:) 21L
2015. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Én 167 centi magas vagyok, 41-es a cipőméretem.

Apám röhögött rajtam mindig, hogy mekkora lábam van.

Meg egyszer egy ismerősöm megjegyezte egy női cipőre egy boltban, hogy hihi, mekkora csónak. Nem zavarta, hogy én is akkora cipőt hordok vagy még nagyobbat... Persze nem tudom, ez szándékos volt-e. Lehet, hogy nem is vette észre, hogy az én lábam is hatalmas, ki tudja.

Meg volt már, hogy mondta egy kolléganő, hogy jó nagy lábad van.

Meg nyáron egyik előző munkahelyemen, mikor ültünk egymás mellett egy kolléganővel egy meetingen, szandálban voltunk, és akkor a főnök elkezdett röhögni rajtam, más kollégák jelenlétében is, hogy mekkora nagylábujjam van. És valóban, az a kolléganőm, aki mellettem ült, csak pár számmal volt kisebb a lába, de a nagylábujja fele akkora sem volt, mint az enyém. Az övé finom, pici, nőies volt, az enyém meg nagy, trampli, bumszli.

2015. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én a barátnőmnél voltam,cipőm az ajtó előtt,egyszer csak bejött az apja és beszólt,hogy ki jött csónakkal?

Amikor uszodában vagyunk és jövök ki a vízből a fiúk mindig röhögnek a talpam vizes nyoma láttán,hogy mekkora hatalmas.

2015. máj. 30. 13:10
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 42-es lábam van és az egyik barátnőmnél voltam és az előszobában volt a cipőm ugye(fehér converse, ami mégnagyobbnak tűnik) és amikor hazajöttek a barátnőm szülei, azt hitték fiú van nála, mert akkora cipő volt az előszobában. :D
2015. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!