Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok mennyire...

Lányok, nálatok mennyire számít a testalkat egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy kigyúrt állat legyen, vagy az nem zavaró, ha nem az az "igazi forma", magyarán be van telve az illető?? Kis pocak, és még társai.

2015. febr. 6. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem az az első, amit nézek. De ha valamelyik szélsőséget képviseli (pálcika, hájdisznó vagy kigyúrt állat), az egyáltalán nem jön be.

Normális testalkatú legyen, nem kell reszelős has, kis pocak belefér. Egy kigyúrt állattól félnék, a ropit összetörném, a hájdisznóság meg számomra igénytelen, mert nem törődik magával és az egészségével.

Arany középút a tuti.

2015. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első azt akarja mondani, hogy fontos a szép, kidolgozott test, ugye ?
2015. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olvasd már el légyszi, mit írtam. :D Normális testalkatú legyen első ránézésre, az már mindegy, hogy van pocakja vagy sem, ha nem fél méterrel előtte jár a hasa.
2015. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten nem szeretem a kigyúrt pasikat, taszítanak. Nem kell, hogy tökéletes teste legyen, de mondjuk a pocakos pasikat nem szeretem. Ha én igényes vagyok magamra és törődök a testemmel, akkor ő se legyen igénytelen magára.
2015. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne legyen elhanyagolt. Kispocak belefér de bazinagy sörhas löttyedő hurkák már nem. Van hogy én is eltunyulok de azért ne legyünk már annyira igénytelenek hogy önhibákból elfolyunk
2015. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha gyúr, akkor ne legyen zsíros, az a legrosszabb alkat. Amúgy a pocak nem zavar.
2015. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia.Nalam ugyanugy szamit a kulso mint a belso.Szamomra egy ilyen tokeletes barat valahogy ugy nezne ki hogy van egy kis kockahasa,de nem az a bekepzelt swagyolo gyokerek.Csak olyan normalis.Es oszinte leszek engem csak akkor zavarna a pocak ha nagy lenne,az ilyen kis pinduri meg elmegy.De en inkabb az elsot partolom mondhat barki barmit:)
2015. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálam az számít, hogy ne legyen elhízva. az kevésbé, hogy ehhez ki van -e gyúrva, vagy sem, elhízva ne legyen. sőt, ha választani kell, inkább legyen pálcika.
2015. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem az egyáltalán nem szép aki elvan szálva magától és egy elöl deszka hátul léc, inkább azok a szépek akik olyan macisak nem tulontúl de azért mégis legyen rajta valami :)
2015. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!