Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a kezemről...

Hogyan tüntessem el a kezemről a szőrt? A kézfejem is szőrös kicsit, meg az ujjaim is. (de nem úgy mint egy pasinak) zavar hogy kicsit sötét a szőr. Gyanta vagy epilátor?

Figyelt kérdés
Kicsi bajszom is van,de az már nem zavar,mert nem látszik annyira.de azért avval is van problémám.azt hogyan tűntessem el? 16éves lány vagyok.
2008. aug. 22. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi a jobb. Én a gyantát javaslom, mert az 1xre tépi ki a szőrt, jah és ha lehet először kozmetikussal csináltasd, aztán ha látod, h h is kell, akkor menni fog egyedül is.
2008. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is a gyantát javaslom, ugyan mindkettő tartós, az epilátor meg gazdaságosabb, de ugyanakkor fájdalmasabb. Egy idő után hozzá lehet szokni. Én gyantával kezdtem, aztán szép fokozatosan átszoktam epilátorra, mostmár megszoktam és nem lesz tőle piros a bőröm. Egyelőre neked elég a gyanta. :)
2008. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!