Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Így hogyan legyen aránylag...

Így hogyan legyen aránylag normális testem?

Figyelt kérdés

Nem akarok vékony szálkás lenni... nem az a célom, hogy én legyek az izom szinonimája. :D Csak szeretnék normális átlagos kinézetet. Az sem baj, ha kicsit nagyobb, mint az átlag, na jó, nem zsíros disznó.. a barátnőm azt szereti, ha van egy kicsi, amit meg lehet fogni, bele lehet markolni.

Egyetemre járok és most 180 cm vagyok és 80-82kg.. E körül mozgok. Magamnak nagyon nem tetszek. Szerintem nagy a fenekem és van hasam is.. nem pocak, hanem has. :D

Egyetem mellett - tehát szabadidő kilőve - hogyan tudnék kicsit formásabb lenni?

Az a baj, hogy normálisan kéne ennem, de van hogy hajnali kettőkor még tanulok...

Így szabadnapom is viszonylag egy nap van, ami a szombat.. utána megint kezdődik minden előröl... :/

Mit tudnék így csinálni, vagy hogy ne legyek ennyire "lötyi", mint most?


2015. febr. 7. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen egyetem mellett jut időd napi fél órát kocogni, ráadásul az agyadban termelődik egy faktor sport közben, ami segíti a memóriát, így még hasznos is.

Sajnos viszont amivel a legtöbbet tudsz elérni az az, ha odafigyelsz az étkezésedre. Az nem baj, ha még éjszaka eszel valamit, de nem mindegy, hogy mit. Ne igyál gyümölcslevet, üdítőt, hanem csak vizet. Ha így teszel, már sokat számít. Köretnek válassz zöldséget, és mondj le (legalább részben) az édességekről.

2015. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Még arra sem jut sokszor időm, hogy egy szendvicset készítsek magamnak, sajnos. :/ Nekem kicsit nehezebben megy a tanulás, úgyhogy bele kell adnom mindent, így is nagyon nehéz nekem az egyetem.. De megcsinálom. :)

A napi program kb az, hogy felkelek, rendbe teszem magam, letusolok gyorsan, és megyek az órákra, aztán hazaérek, gyorsan bekapok valamit egy 10-20 perc alatt, ami van itthon, letusolok, aztán tanulok.. majd ha előbb be tudom fejezni a tanulást, ami azt jelenti, hogy olyan 10-11 óra körül, akkor megnézek egy filmet, vagy hallgatok zenét és alszok.. ennyi.

2015. febr. 7. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is érdemes beiktatni egy fél órát, akár tanulás közben félúton. Azt elveszed a lefekvés előtti filmnézésből. Az egészséged és nem csak a kinézeted miatt. Ha nem akarsz 40 évesen magas vérnyomással és koleszterinszinttel küzdeni, majd kapni egy jó kis trobózist/stroke-ot, akkor tényleg. Orvostanhallgató vagyok, és mással nem nagyon lehet ezt megelőzni, mint olyan sporttal, mint a futás/biciklizés (most, hogy mondom, járj biciklivel egyetemre!)
2015. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj én valóban elfoglalt vagyok mert két szak mellett még dolgozom is heti 24 órát. Én szoktam mondani azt hogy nincs időm mozogni meg normálisan enni, de magam is tudom hogy önámítás ugyanis volt idő amikor akaraterővel meg tudtam oldani mindkettőt, csak jelenleg híján vagyok. Kajára simán oda lehet figyelni, ha reggel felkelsz és összerakod a napi kajád. Szépen éthordóba lehet vinni egyetemre is... A mozgás meg mindig belefér egy fél-háromnegyed óra. Csináld az Insanity programot, letölthető kalózoldalakról.

Amúgy étkezésbe ha már annyit megállsz hogy ne egyél cukrot meg finomított lisztet és sok vizet igyál rengeteget számít. Ügyesen, kevesebb kifogás, sok akaraterő :)

2015. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az étkezésemen tudok változtatni, de értsétek meg, egyszerűen tényleg nincs időm kimenni még fél órát sem.. a szabadidőmet inkább barátnőmmel szeretném tölteni. :)
2015. febr. 7. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje amire szánja. Ha úgy véled nincs időd sportra akkor viszont ne akarj normális testet mert ahhoz sport kell. Állíts preferenciasorrendet döntsd el mit akarsz, mire van időd, és ami nem kerül fel a listára amiatt ne emészd magad. Más élethelyzetbe majd át tudod rendezni de most ez a szituáció. Jelenleg a sportot a tanulmányi eredményeim és a munka és a kapcsolatom alá rendelem így nem jut rá annyi idő mint szeretném de még így is megoldható például azzal, ha együtt elmegyünk futni (vagy sokat szexelünk :D).
2015. febr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso, a masodik lehetoseget lehet, hogy be kene iktatnom :D
2015. febr. 8. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!