Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok: van olyan köztetek,...

Lányok: van olyan köztetek, aki a képen a bal oldali alakot választaná inkább?

Figyelt kérdés

Íme egy szokásos "fogyókúrás" fotó:

[link]

Nekem személy szerint sokkal jobban tetszik a bal oldali alak, de tudom, hogy a legtöbb lány nem lenne vele elégedett. Azért van olyan, aki inkább lenne olyan, mint a bal oldali (dundibb) képen, ha választhatna??

20/F


2015. febr. 8. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem lennék olyan hanem olyan vagyok. Nem tudom kinek mi tetszik de ha lehetne tuti lefogynék olyanra mint a jobb oldali
2015. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

én azért nem válazstanám, mert egészségtelen, igen nagy esélye van szív- és érrendszeri megbetegedésekre (pl . a magas koleszterinszint miatt) cukorbetegségre, osteoartritisre, epekövek kialakulására stb. és én inkább az egészséget választom

és bocsánat, h nem adtam igenlő választ a kérdésedre

2015. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan, azért a bal oldali még nem jár komoly egészségügyi kockázattal.


Valójában szerintem egyik sem ideális, mert akár teltebb, akár vékonyabb a lány, mindkettő képen izomtalan, gyenge és nem túl formás. Az elsőn nőiesen telt és puha, a másodikon vékony és puha. Súlyban a kettő között kéne lennie ideális esetben, és kicsit izmosabban.

2015. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Én is olyan vagyok mint bal oldalt és a jobb oldali akarok lenni csak nagy fenekkel és több izommal
2015. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egyik alak sem tetszik. Én azt szeretem, ha látszik rajtam az izom. Na nem kell ilyen bodybuilder izomzatra gondolni...
2015. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én a cicik miatt :) hasonló vagyok,csak kisebb cicivel
2015. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
ja mégcsak annyit, hogy hiába van túlsúly a bal oldalin,sokkal nőiesebb,kívánatosabb,mint a jobboldali :-/
2015. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Szívesen lennék jobboldali én is :)
2015. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

én bi lány vagyok

olyasmi vagyok, mint a baloldali, csak elég izmos, és nincs semmiféle eü-i problémám

magammal elégedett vagyok, és más lányban is a baloldali tetszik

2015. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
A bal még messze nem kövér. Nehéz dönteni mert egyik se tetszik, de a jobb oldali talán egy fokkal jobb a cicik miatt.
2015. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!