Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix piercing: nem zavaró...

Helix piercing: nem zavaró alvás közben?

Figyelt kérdés

most akarok csináltatni egy helixet, ilyen szimpla kis virágra gondoltam, mint ez: [link]


a kérdésem azokhoz szól, akiknek van ilyen: nem zavaró alvás közben? hallottam valakitől, hogy ő ki szokta venni éjszakára, ezt muszáj? vagy piercing függő? szúrásról, gyógyulásról stb. is írhattok pár sort:)



2015. febr. 12. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
talpas ékszert kell belerakni
2015. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem karika és talpas ékszer is volt benne, egyáltalán nem zavar alvás közben, sosem veszem ki.
2015. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Helo!

Ha uj a pc (altalaban akkor zavar/faj alvasnal) akkor nem veheted ki! Legalabb 3honapig de van aki fel evet mond ra!

Hat ha meg nincs meggyogyulva a porc akkor elegge fajdalmaslehet azon aludni.

En kethete szereztem be meg 2 helixet a bal fulembe direkt mert a jobb oldalamon alszok. Meg mindig eleg kellemetlen ha atfordulok ra. De 1-2 honap es oke lesz.

Nekem is talpas van most az nemfaj annyira.

Szoval sok szerencset hozza!:)

2015. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!