Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti milyen szinünek láttjátok...

Ti milyen szinünek láttjátok ezt a ruhát?

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 28. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Legelőször kék feketének láttam, de már képes vagyok fehér aranynak is látni, attól függ merre fókuszálok :) De az eredeti ruha (van róla normális kép is) kék fekete egyébként.
2015. febr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kék-fekete, a párom is annak látja.
2015. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fehér-arany bárhogy is nézem... oké, persze ha felveszem a kontrasztot akkor fekete-világoskék lesz.
2015. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fehér-aranynak. Persze tudom, hogy a ruha igazából kék-fekete, de képtelen vagyok annak látni. Nagyon idegesítő :D
2015. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jófej:D válasza:

Eredetileg fehér aranynak láttam, de miután megláttam a kérdésben szereplő cikknek az eggyik képét azóta fekete kék. (Harmadik videó utáni kép)

- nem küldtem el a választ és eltelt 1,5 óra, és megint arany fehérnek láttam, aztán egy kis ideig kéknek, majd arany fehérnek, utána egy kicsit hosszabb ideig próbálkoztam kék feketének látni és mostmár megint úgy látom :D (persze nem egyfolytába néztem a képet)

2015. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én akárhogyan is nézem, nekem mindig kék fekete :D
2015. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!