Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes költeni...

Szerintetek érdemes költeni drága parfümre?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt egyszer Hugo Boss parfümöm. Annak tovább tartott az illata, mint a többi olcsóbbnak.
2015. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemes szerintem, olcsóra sem. A parfümöknek semmi értelme. Miért kell az embereknek mindenféle virág-gyümölcs-stb illatúnak lenni? Szerintem ez egyáltalán nem jó. Wc illatosító jut eszembe a parfümtől szagló emberekről.
2015. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen,tartósabb.
2015. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok helyen ki lehet őket próbálni (Douglas, Marionnaud, Müller), mindenképp érdemes, egy drágább parfümöt akár többször is. Mennyire tartós, mennyire változik idővel az illata. Személy szerint azt gondolom hogy az olcsók közt is lehet találni olyat ami tartós és tetszik az illata.
2015. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Régebben én sem igazán foglalkoztam a parfümökkel, drogériában megvettem azt az illatot, ami tetszett. Viszont kb 2 éve már csak minőségi parfümöt veszek, ami egyébként nem feltétlen sokkal drágább, mint a drogériás "gagyik", viszont ezerszer tartósabbak és sokszínűbbek. Most télen Lancome-ot használtam, kis túlzással nem telt el úgy nap, hogy ne dicsérte volna meg valaki, de már itt a tavasz, úgyhogy áttértem a lightosabb parfümömre, ami egy Armani. Tavaly vettem, így csak 1 szezon van vele a hátam mögött, de ezt is nagyon sokan dicsérték már rajtam. Én úgy szoktam egyébként, hogy ha parfümöt vadászok, akkor rászánok egy jó fél-1 órát egy parfümériában, amíg megtalálom AZT, majd itthon internetről megrendelem (mert több ezer forinttal olcsóbb neten, mint a parfümériákban).


25/n

2015. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

én max 6ezret költök rá. számomra ennél többet nem ér. de ha te nagyon szereted az ilyesmit, akkor miért ne.

amúgy igen, tartósabb. meg olcsó parfümökből én csak ugyanolyanokat szagoltam kb. de lehet csak nem kutattam eléggé. nem is akartam.

2015. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Ha meg van rá a kereted, akkor igen. Tartósabb és sokkal finomabb, mint az olcsó parfümök vagy utánzatok.
2015. márc. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a te esetedben mi a drága, de biztos.
2015. márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha különleges és tartós, akkor igen. nekem is van pár drágább. de van olyan drága is, ami tucatillat és nem tartós (nekem a prada candy ilyen). de vannak olcsóbb illataim is, amiket imádok és tartósak. ezek celeb illatok. szóval én nem ár, hanem illat alapján választok.
2015. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!