Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni, hogy jól...

Meg lehet tanulni, hogy jól nézzek ki a fényképeken?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya lány, sőt sokan mondják, hogy szép vagyok, de nem lehet rólam egy jó képet készíteni. Meg lehet ezt tanulni? Milyen trükköket, praktikákat ajánlanátok a probléma kiküszöbölésére?
2008. aug. 25. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Van aki nem fotogén, hiába szép a valóságban, nem lehet róla szép képet csinálni. Gyakorolhatod tükör előtt, hogy hogy előnyösebb az arcod, alakod. Csináltathatsz otthon magadról képeket, válogathatsz, hogy milyen póz előnyös.
2008. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
lehet csak szerinted nem sikerülnek úgy a képek, amúgy meg tökjók!
2008. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont múltkor olvastam erről egy cikket, valami olyasmit írtak,hogy ha nem teljesen szimetrikus az illető akkor lehet ilyesmi,én nem tudom. De azt tudom, hogy én is küzdöttem ezzel. Mindenkinek van egy előnyösebb profilja vagy ilyesmi, nekem a balfelem "jobb", próbáld ki úgy a profilokat, de előtte fontos, hogy elfogadd magadd! És tényleg fényképezzkedj sokat és szokj hozzá a fényképezőhöz ;)
2008. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ne keruld a kamerat es ne felj mert ha meg vagy szeppenve az fog latszani a kepen is. nezz batran a kameraba, mosolyogj! 1 mosolygos arc mindig sokkal szebb :)
2008. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gyakorolj pózokat tükör előtt, készíts magadról sok képet és lesd meg, melyik áll a legjobban. A vakunak rossz tulajdonsága, hogy erősen kiemeli a ráncokat, anyajegyeket, pattanásokat, bőrhíbákat.
2008. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!