Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők/lányok véleményére vagyok...

Nők/lányok véleményére vagyok kíváncsi! 25-30 közti pasinak milyen parfümöt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

irhattok többfélét is, drágát, olcsót, nevest, névnélkülit, amiről tudjátok, hogy jó és szívesen érzitek!

Előre is köszi!



2015. márc. 15. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm CHANEL Bleu-t használ(állítólag nagyon jó illata van én nem ismerem ezt az illatot). Nekem még az avon essence az egyik kedvencem és a full speed. Calvin Klein eternity is elég jó illatú.
2015. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hugo Bossnak van egy illata, ami isteni, de a nevét nem tudom...kicsit citromos, de nem erös. Olyan pont jó.:)

Parfümériában tuti megtalálod.

2015. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Burberry- London for Men

Trussardi- My Land

Párom ezt a kettőt használja, mindkettőt imádom rajta. Az egyik kicsit fűszeresebb, komolyabb. A másik lágyabb, nyáriasabb illat. :)

2015. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon függ az illető személyiségétől, stílusától is. Amitől mindenképp falnak megyek, az a 1 million, borzalmas illat, és elég elcsépelt lett szerintem, persze másnak meg biztos az tetszik. :D

A Hugo Boss Boss szerintem jó választás, olcsóbbakból a Str8 ami nekem be szokott jönni, de ezt inkább 25 közelében és lazább srácon tudom elképzelni, nem egy üzletember férfin mondjuk. Illetve a legújabb Playboy illat is jó, de szintén nem egy komoly férfihoz.

Szerintem a szürke Bruno Banani is jó.

Komolyabb férfin inkább egy Burberryt vagy CK-t tudnék elképzelni.

2015. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

str8, mexx, tom tailor, puma illatok jók az olcsóbbak között

drágábbakból a kedvencem a valentino uomo, chanel allure. a hideg kiráz viszont a paco rabanne illatokról, nagyzolós kanszag mind. : D

2015. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én semmilyent nem ajánlok. Használj dezodort és kész, büdös nem leszel, ez a lényeg. A parfüm illatokat én utálom, semmi köze az emberekhez, összevissza kevert fűszer meg mindenféle illatok keveréke, szerintem ez büdös. Jó illatú parfümöt még nem éreztem senkin soha.
2015. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amelyik illatoknak nem tudok ellenállni, azok a Lacoste Essential, A Davidoff Cool Water, olcsóbbak közül pedig zöld színű Tom Tailor, és James Bond Qantum vagy mi :P
2015. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, annak is aki privátban írt :) Jöhetnek még, kiírtam mindet. Arra leszek kíváncsi, hogy melyik az az illat amit legtöbben ajánlotok!

Perpill a tom tailor-t ajánlottátok legtöbben.

Második helyen pedig az st8, burberry, Ck, hugo boss, channel van.


Az írtak közül Chanel Bleu-t használtam már valóban nemrossz. :) A következő hétvégén megyek a listával szaglászni. :P Bár lehet, hogy túlsok illat lesz egszerre :)

Szóval köszi mégegyszer a segítséget és nyugodtan jöhet még! Sőt, mint volt is ilyen, azt is leírhatjátok, h miaz ami nagyon nem! Minden válaszadónak megy a zöld pacsi! :)

2015. márc. 16. 16:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lényeg, hogy neked tetsszen magadon. Meg ne vidd túlzásba, egy pasi akkor szexi, ha csak akkor érezhető az illata, mikor igazán közel van:)

Ha húzod magad után a csíkot, akkor hiába van rajtad egy igényes, több tízezer forintos parfüm, inkább bazári majom leszel:P

Meg amúgy minden emberen más egy illat. Volt egy srác, iszonyatosan jó illata volt. Mint kiderült, ezt a parfümöt használta:

[link]

Később megszagoltam egy parfümériában, és rá sem ismertem. A srácon teljesen más illata volt.

Barátomnak ilyen parfümöt vettem, nekem nagyon bejön az illata:

[link]

Ami még jó illatú szerintem: [link]

2015. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!