Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi/Van bajuk a 13-14 éves...

Mi/Van bajuk a 13-14 éves fiúknak a fogszbályzós, rocker lányokkal?

Figyelt kérdés
13 vagyok, fogszabályzós, és általában feketében járok... Ez zavarja a fiúkat? és a fogszabályzó?
2008. aug. 25. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A rocker fiúkat biztos nem zavarja az öltözködésed. Egy diszkóst már jobban, ők biztos nem jönnének veled össze. A fogszabályzó igen megszokott már manapság, és nem sok dologban akadályoz, tehát azzal sem lehet sok gond.
2008. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a fogszabi lassan már trendi lesz szval nyugi
2008. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fogszabályzóval semmi gond, és a rocker öltözködéssel sincs bajuk hogyha úgy is tudsz szép lenni. Mármint van ugye többféle rocker is, például azok a lányok akik bő, szakadt, mondhatnám fiúsabban öltöznek, ők kevésbé bejövősek. Akik pedig normális fekete "csajos" rocker cuccokban járnak marha szexik tudnak lenni akár más stilusú fiuknak is.
2008. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak egy szép fekete ruha, öltözék bárkit beindít de egyébként nem ez a mérvadó hanem hogy milyen a személyiséged :D (death metálos vagyok , szintén full feketében járok) egyébként meg akinek baja van a másiknak a stílusával azzal nem kell foglalkozni mert nem a kinézet a lényeg. a fogszabájzót meg biztos nem a trend miatt viseled szóval megmondhatod nekik hogy te sem szereted de ez kell ahoz hogy később szépen tudj rájuk mosolyogni :)
2008. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
13 éveses koromtól sokáig hordtam fogszabályzót és csak feketébe öltöztem. Nem volt vele semmi baj, se a diszkósok felé úgymond, sem a rockerek felé.
2008. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!
2008. aug. 27. 09:16
 7/8 anonim válasza:
Szerinte a fogszabályzóval semmi gond nincs sőt szerintem nagyon szexik a fogszabályzós lányok , az ,hogy van egy-két f*sz a ki úgy gondolja hogy a fogszabályzó tök gáz az komplett hülye amúgy is ha valaki csak azért nem jár veled mert fogszabályzós vagy az amúgy is kihasznál,::(( amúgy jobb most egy fogszabályzó mint később egy összevissza álló ronda foksor))::
2008. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A fogszabályzóval nincs gond, de miért kell egy 14 éves lánynak feketében járnia?
2010. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!