Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor szeretnétek vagy szedett...

Mikor szeretnétek vagy szedettétek ki először a szemöldököteket?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok lehetne már?

#szemöldök #lány fiú pasi szép
2015. ápr. 10. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
11 éves koromban szedte ki anyum mert nekem iszonyat vastag és fekete a szemöldököm... nagyon fiús natúran. Utáltam magam miatta, már 20+ vagyok és már magamnak szedem, eleinte elég nehéz volt normálisan kiszedni, de megtanulható.
2015. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is 11 évesen,mert elég vastag,nagy szemöldököm volt akkor is már. Unokanővérem beszélt rá,ő is szedte ki akkoriban nekem.
2015. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy kértétek meg őket?
2015. ápr. 10. 11:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális szemöldököm van, szóval csak 5-6 fél centivel elkóborolt szálat kell kiszednem időnként. Ezek is csak olyan 1 éve jöttek elő, szóval 24 évesen.
2015. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 15 voltam, de nekem világos szemöldököm van.
2015. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 12-13 évesen szedtük először, de akkor még csak a középen összenövő részt. Én is sötét hajú vagyok... Aztán 14-15 körül már kicsit formára szedtük kozmetikussal. Azóta én szedem, mert már jó a forma, csak a félrenövő szálakat kell kihúzkodni.


Szerintem lehetne már neked is, ha szükségesnek érzed, egyszerűen mondd meg Anyudnak, hogy zavarnak a félrenőtt szálak, vagy a középső rész. Elsőre viszont mindenképp kérj segítséget, akár tőle, akár kozmetikustól, nehogy elrontsd, mert a túlszedett szemöldök nagyon csúnya, és nehezen nő vissza...

2015. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szőke vagyok, és elsőéves főiskolás koromban szedte ki anyum először. Rám nézett, és azt mondta, itt az ideje. Mondtam, jó. Néhányszor kiszedte, aztán fordítottunk, már vagy 10 éve én szedem az övét.
2015. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20 évesen szedtem ki először.
2015. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
12-13 évesen, de csak az elálló szálakat.
2015. ápr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

14 évesen a középső összenövést, de hamar túlzásba estem, annyira zavartak a visszanövő szálak, hogy ollóval operáltam ki, és sebes lett.

Úgyhogy csak mértékkel!

Egyákem ltalán nem biztos, hogy kell!

Mostmár elég ritkás a szemöldököm, és a dúst tartom szexinek, de nekem olyan már nem lesz (40+)

2015. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!