Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok?

Szerintetek szép vagyok?

Figyelt kérdés

nem kell írni ,hogy kép nékül nehéz megmondani. Most csak ezket a szempontokat figyeljétek h szerintetek az elmondás alapján 10/?


- sötétebb szőke haj,egyenes,vállig érő

-szürkés kék/néha zöld szem.

-166cm magas

-61kg (jelenleg) kinézetre olyan átlagos,nem látszok se kövérnek se soványnak.

-kicsit kerekebb arc


EZEK ALAPJÁN (a képzeletekre bízom,hogy szerintetek milyen vagyok) de ezek alapján 10/?


köszi:)

15l



2015. ápr. 14. 15:19
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

fuu ember-.-

Az két külön dolog! -CSONT

-HÁJ

nem nehéz értelmezni!!!

De látom te ehez is túl hülye vagy ;)

2015. ápr. 15. 08:49
 32/37 anonim ***** válasza:
A dagadt nők szokták mondani, hogy ők nem hájasak csak erős a csontozatuk! De mindegy nem vitatkozom egy gyerekkel! :)
2015. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
na akkor tisztazzuk.nem vagyok kover...egyeltalan nem. Vekony se vagyok a csontozatom eros es ezert a sulyom is tobb de nem nezek ki annyinak de nem mentem magam mert akkor minek irtam volna ki ezt az egeszt ?? Csak hogyha mar egyszer pl linkeltem be kepet is ami hasonlo mint az en testalkatom es ha szeronted az kover akkor eleg vak vagy.... nem kell velem vitatkozni de akkor meg nem kell patogni se...ennyi. nezd vissza a kepet amit belinkeltem es utanna mondjad!
2015. ápr. 15. 20:27
 34/37 A kérdező kommentje:
[link] középső;)
2015. ápr. 15. 20:34
 35/37 A kérdező kommentje:

de amúgy nem erről van szó hanem arról h rábízom a képzeletre... olvasd vissza nem írom le még 1x.

akkor írd azt ,hogy szerintem 10/1 ronda dagadt disznó vagy. és ennyi ügy lezárva.

2015. ápr. 15. 20:36
 36/37 kizcar válasza:

Mindenkinek nem lehet tetszeni. Például hiába teszik elém a világ legfinomabb dinnyéjét, én akkor sem fogom megenni, mert utálom, hiába az a legízesebb. És! A személyiségeddel, belső tulajdonságaiddal sokat javíthatsz a megjelenéseden. Ha szépülni akarsz, akkor akár fodrász segítségével találd meg a fejformádhoz leginkább jobban passzoló frizurát, az arcbőröd és szemszínedhez legjobban passzoló hajszínt. Ha szemüveges vagy, célszerű megtalálni a fejformádhoz leginkább passzoló szemüvegkeretet. Esetleg kontaktlencse ha nem tudod megtalálni a megfelelő szemüvegkeretet.

A legfontosabb pedig az, hogy akármilyen nehéz is, próbáld meg elfogadni magad olyannak amilyen vagy. Ebbe a testbe születtél bele, ebből próbáld kihozni a maximumot. Az esetleges csúfolkodó emberek véleményét meg szard le magasról. A megfelelő frizura, hajszín és szemüvegkeret nagyon sokat számít.

Remélem tudtam segíteni :)

2015. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Ezek alapján nem lehetsz szép, inkább kicsit dagi
2015. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!