Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lassan 18 éves leszek és még...

Lassan 18 éves leszek és még mindig nagyon kicsi a mellem. Nem is fog már nőni?

Figyelt kérdés
4 éve dohányzom.Valamilyen módszer nincs mellnövesztésre? Nem akarok plasztikai műtétet,csak természetes dolog érdekel.
2008. aug. 27. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

pl.:a hízás

Ha egy pár kilót híízol oda is telepszik egy kis zsír.

2008. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok, nekem is kicsi, nincs ezzel semmi gond szerintem. De szokj le a dohányzásról és hízz egy kicsit, akkor oda is rakódik.
2008. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzásról szokjál le, akkor felszalad rád pár kiló, és akkor hátha a cicidre is megy, mert a mellek főképp zsírszövetből állnak.
2008. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom 21 éves korig üzemel a növekedési hormon, tehát lehet, hogy későn érő vagy. A dohányzásról leszokhatnál több okból is, de mint már irták akkor hiznál és menne mellre is valami. Végezz fekvőtámaszokat, az jó rá. Én 17 vagyok elkezdtem tabit szedni, és szépen növekszik, pedig addig szabályos deszka voltam.
2008. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen nohet a mell 21 eves korig, ez igy igaz.

Ha viszont nem fog noni fogadd el ugy ahogy van, mert ha folyton ezen ragodsz azzal nagyot veszitessz az onbizalmadbol. Kis mellekkel is lehetsz nagyon vonzo no!

2008. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy ezek lesznek a válaszok,nagyon köszönöm mindenkinek! Nem szeretnék leszokni...ez nyújt vígaszt egyedül sok dologban,de ez nem ide tartozik,ha nem szokok le esélyem sincs?
2008. aug. 27. 22:33
 7/14 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy az erősítés, vagy a hízás különösebben növelné a mell méretét (pl. a sportoló nők nem igazán dúskeblűek, pedig ők aztán keményen edzenek...)

lehet, hogy szülés után megnőnek, elég gyakori eset.

de ha nem, akkor sincs semmi gáz, nem kevés férfi kimondottan bukik a kismellű nőkre.

(meg vigasztaljon az a tudat, hogy a kis mellre kevéssé hat a garvitáció :)

2008. aug. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En is cigizek, kb annyi idosen kezdtem mint te, nekem is kicsik a melleim, nemudom hogy ezt a dohanyzas befolyasolhatjae, de en eppen azert nem merek leszokni mert felek, hogy hizni fogok es igy is van rajtam folosleg.
2008. aug. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az előzőkön kívül (leszokni + mellizomgyakorlat + még nő magától is) - ha gyereked lesz, akkor is nőni fog.

És esetleg a fogamzásgátló is megdobja kicsit.

2008. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül akkor lettek nagyobbak mikor híztam, aztán lefogytam és megint picik. A sport meg ilyesmi nem segített, csak a hízás. De jobban járnál ha leszoksz a dohányzásról is, én ugy olvastam annak is van köze hozzá, meg sárga lesz a bőröd, büdös, a fogaid is romlanak... nem értem miért kell ez? Persze még most lehet nem hiszed, de később nagyon megbánod majd (ahogy én is).
2008. aug. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!