Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúfolnak az osztályban mert...

Csúfolnak az osztályban mert csúnya vagyok! Már nem bírom teljesen ki készültem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. 7. Osztályos vagyok és már nem bírom. Állandóan szekálnak. Igaz nem vagyok valami szép de azért annyira csúnya se vagyok hogy ezt érdemeljem. Elmesélem röviden :

2 éve jöttem ebbe a suliba addig magán tanuló voltam. Nem nagyon voltam emberek között. Eleinte láthatatlan kisegér voltam. És ők ki is használták. Szép lassan el kezdtek kötekedni. 6. Osztályra én lettem az osztályban a nevetés tárgya. Nem szóltam vissza, féltem az emberektől. Most 7.be már nem vagyok szótlan de annál jobban csúfolnak.

- Amikor wc-n vagyok direkt benyitnak.

- Tesi nem hagynak öltözni folyton el veszik a ruháim.

- A hajammal szekálnak hogy milyen fős színe van. Olyan mint egy széna kazal....

- Amikor tesi játszunk pl: kiütő, foci, kézilabda... Mindig engem vesznek célba. Már kék zöld folt vagyok tőlük.

- A bajuszommal is szekálnak. A szám sarkában van egy kis bajusz. De alig látszik.

- A lábam nem szoktam borotválni.

- A stílusommal is bajuk van. Azt mondják olyan mintha zsákot húztam volna magamra.

- Nagyon magas vagyok. 176cm. Én vagyok a legmagasabb. Zsiráfnak csúfolnak.

- 82kg vagyok ami a magasságomhoz nem éppen ideális.


Meghallgatok bármilyen tanácsot. Kérlek segítsetek!!!!



2015. ápr. 26. 21:36
1 2
 1/16 SweetLady ***** válasza:
írok valamit drága :)
2015. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Bocsi de képet nem küldök mert sokan vissza életnek vele.

Sorry!!

2015. ápr. 26. 21:42
 3/16 anonim ***** válasza:
Légy egyedi, gyönyörű magas vagy, próbáld megtalálni a stílusod, keress egy jó fodrászt és szard le őket, próbálj pár barátot keresni :-)
2015. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
szerezz egy fegyvert
2015. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

Túl fiatal vagy, így úgyse fogod megérteni, amit leírok. A lényeg, hogy magadnak felelj meg, ne másoknak. Ha látják, hogy téged nem érdekel, akkor úgy is abbahagyják, mert akkor semmi érdekük nem származik belőle.


De téged ez minél jobban idegesít, annál jobban teszed saját magadat tönkre. 20 éven felül jönnek majd az ettől kialakult pszichés/mentális problémák, és majd hozzájárulsz valamelyik pszichológus fizetéséhez.


Szóval én a helyedben addig változtatnék a hozzáállásomon, amíg még van rá lehetőségem.

2015. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
60%
Azèrt leborotválhatnád azt a bajuszt és a lábadat is,azért egy erősen szőrösáb visszataszító
2015. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 opened paradise ***** válasza:
A legsablonosabb tanács,de szólj az ofőnek. Sokszor csak magukban szenvednek a gyerekek és senkinek sem szólnak,aztán ez fel is emészti őket,egészségügyi/pszichés bajokhoz vezethet.
2015. ápr. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

én is tuti szólnék az osztályfőnöködnek, vagy a szüleimnek, mert elég durván cseszegetnek. a tesi tanár pl. nem látja, hogy mindig megdobnak? neki is szólhatnál.

amúgy engem is zsiráfnak csúfoltak általánosban. : (

a lábadat szőrtelenítheted, a bajuszt is kiszedegetheted szemöldökcsipesszel, a hajadat is rendbe tudja hozni egy fodrász, vehetsz más stílusú ruhákat, utána már legalább ezzel nem tudnak piszkálni. persze esélyes, hogy ezt is le fogják szólni először, de szerintem tovább nem fognak miatta piszkálni.

de amúgy ha teheted, válts sulit. idióta állatok lehetnek az osztálytársaid.

2015. ápr. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
A "szólj a tanárnak" sose megoldás, mert akkor meg a jelenlegi cseszegetéseken kívül még azt is megfogod kapni, hogy sírós vagy, és máshoz szaladgálsz.
2015. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Általános iskolában engem is piszkáltak a lányok. Én is magas voltam, bár nem túlsúlyos, hanem éppen ellenkezőleg, nagyon vékony (sovány), ezért megkaptam a gebe, csontváz, és hasonló jelzőket. 2-3 lány volt, akik állandó jelleggel próbáltak megalázni mindenki előtt. Ennek már több, mint 10 éve. Azóta volt egy osztálytalálkozó, ahol képzeld el, kiderült, hogy szinte az összes fiú "belém volt esve", tehát tetszettem nekik. Ezen én nagyon megütköztem mert nekem komoly lelki problémát okozott az a rengeteg attrocitás a lányoktól. Hosszú évekig küzdöttem önbizalomhiánnyal, igazából még a mai napig vannak ezzel kapcsolatban problémáim. Arra szeretnék kilyukadni, hogy tényleg nem kell foglalkozni ezekkel a bántásokkal, mert bármennyire is elcsépelt, de hidd el, hogy azért piszkálnak, mert valami miatt féltékenyek rád.
2015. ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!