Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a lógó mellel?

Mit lehet csinálni a lógó mellel?

Figyelt kérdés
Szülés után lett ilyen, pedig nem tudtam szoptatni, igaz, pont emiatt agyonnyúzták a "hozzáértők". És ráadásul nem is volt nagy. Most aztán gyönyörű, szinte rámsimul :-( Műtétről hallani sem akarok...akkor ez így marad? Új terhesség javít majd rajta?
2008. aug. 28. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Használj bőrfeszesítő krémet és erősítsd a mellizmodat.

Igen, az új terhességtől ismét 'megtelik' - de csak ezért ne legyél terhes...

2008. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Új terhesség csak ideiglenesen segít a dolgon. Sajnos végső megoldás, csak a műtét... :(
2008. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki h csak most lett ilyen. De komolyan. Nekem már 14évesen is lógtak(nem kicsit,nagyon) Most 16vagyok..kezdem elfogadni..rengeteget sírtam miatta, én nagyon sokat edzek mellre,de semmit se segít..nővérem is jo izmos, neki is ilyen volt mindig..és sztem ilyen is lesz..ez nálunk genetika. Neked am lehet segítene pl a kekvenyomás..hisz neked régen feszes volt..
2008. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszoló mintha csak rólam beszélne... Nekem is 14 éves korom óta, mióta megnőttek nagyok,lógósak. És én is rengetegek sírtam miatta. Most 17 vok. Az az igazság, hogy tényleg nem nagyon lehet rajta sokat segíteni sajnos.

Esetleg van még olyan, hogy kozmetikusnál ilyen mell feszesítő-géppel meg tudják emelni 1-2cm-el.

2008. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is beállok a sorba. én 18 vagyok, de ahogy elkezdtek nőni a melleim, úgy veszítettek fokozatosan a formájukból. még nem volt barátom és tudom h nem ez a lényeg, de előre félek...
2010. júl. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!