Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Újabban divatba jött a váll...

Újabban divatba jött a váll alá érő, barna, sima (vasalt sima) haj, a futócipő (airforce, vagy valami ilyesmi. ), és a márványos farmer a lányok körébenkörében. Három lányból átlagosan kettő ilyet hord. Csak nekem tetszik?

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha 3-ból 2 lány ilyet hord, akkor úgy gondolom te magad megválaszoltad a kérdést.
2015. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ójaj, elírtam. Csak nekem nem tetszik? Mármint mi a jó abban,ha ugyanúgy néznek ki?
2015. máj. 10. 16:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ilyeneket látni, max nagyon ritkán... amúgy nem érdekel ki hogy néz ki, magánügy.
2015. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fiatal lányok meg a divat... ez ilyen. Többnyire egyformán néznek ki. Hadd legyenek birkák, nem kell foglalkozni velük. :)
2015. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindig vannak ilyenek, visszajön valami divatba (anno nagyon régen a virágmintás nadráguk, ruhák, most megint, csak max másik fazonban) és 10 lányból 9 tuti felveszi, még akkor is, ha nem áll jól. :)

Air max cipőre gondolsz? :) a márványos farmer milyen???

Én a lányomnak most vettem ilyen cipőt(1 hónapja), szereti és strapabíró is. Mondjuk én más szemszögből közelítem a témát... ha már drága, bírja is! :)

2015. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
jav: nadrágok
2015. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hord három lányból kettő ilyet, mert nekem fogalmam sincs, hogy mire gondolsz.
2015. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor te vagy 3ból az 1, aki nem hordja. :)
2015. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Utolsó, akkor te vagy 3ból az 1, aki nem hordja. :)"


Az lehet, de másokon se látok. Akkor én mindig csak azokkal a maradék egyekkel találkozom.. :))

2015. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es, akkor már biztos találkoztunk, mert én sem találkoztam még ilyennel és én sem hordom... :D
2015. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!