Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a hajam festett...

Mit tegyek ha a hajam festett szőke, de a szemöldökön barna és ritkás is? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Mint írtam,ritkás a szemöldököm,ezért muszáj ceruzával kiemelnem,pláne hogy sminkelem is magam minden nap,furán nézne ki a formátlan ritkás szemöldököm.A probléma viszont az,hogy nagyon világos szőke a hajam..."blonde" ceruzát(essence) szoktam venni,de hiába,túl barna a szemöldök a hajamhoz képest.Próbálkoztam már azzal is,hogy a hajfestékkel befestettük.Igen ám,de ugye azt is muszáj volt kihúznom és így ugyanolyan barna lett.Mivel tudnám elérni,hogy nekem is ilyen összhangban legyen? [link]


Kérlek segítsetek!Az is jó,ha olyan konkrét terméket mondtok,amivel ha kihúzom vastagabbra,dúsabbra a szemöldököm,szőkés színű marad és nem lesz sötét.

Jelenleg amúgy ezt használom: [link]


2015. máj. 15. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:

A ceruzát hogy használod?

Szemöldökpor esetleg?

2015. máj. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De szerintem nem gáz a sötét.


[link]


[link]

2015. máj. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Használj világos port.Természetesebb is,mint a ceruza.
2015. máj. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A ceruzának a színét kell eltalálni.Én is szőke vagyok,nekem tetovált a szemöldököm,amit régen csináltattam,halványabb sokkal már,van ceruzám is,de nem erősítem fel vele,jobb ez a halvány állapot.
2015. máj. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ceruzra teljesen jó,csak mindig hegyezni kell


ne szőkítsd ki a szemöldököd,mert Jessie J-nek meg sztároknak jól állhat,de egy átlag nőnek nem :)

2015. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a hajad szőkíted akkor a szemöldököd is kell, másképp irtó hülyén néz ki. Az hogy ritkás nem gond, inkább ritkás legyen mint sötét... De persze lehet kapni világos szemöldökporokat is. Persze nem Essence kategóriában... hanem pl MUA, meg gondolom minden nagyobb márkának van ilyesmije.
2015. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És a szemöldökpor mennyire tartós?Mondanátok konkrét terméket? :)
2015. máj. 15. 12:54
 8/9 anonim ***** válasza:
2015. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szemöldökcerka is is jó, ha úgy használod, hogy elsatírozod a kézfejeden, majd ecsettel felviszed a szemöldöködre.
2015. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!