Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rocker férfiak / fiúk! Közvéle...

Rocker férfiak / fiúk! Közvélemény kutatás! Az alábbiak közül (kép lent) melyik lány a legvonzóbb?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]



2015. máj. 24. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rocker, olyan semmilyen vagyok, de a 2. (23F)
2015. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jöhettek mind a négyen!

Öreg rockker nem vén rockker!

De a 2, és az 1, a nyerő!

A vén Rockker!

2015. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2-4
2015. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2. nem rossz.

3. nagyon dögös

4. is jó lenne csak nem tetszik a fekete haj.

2015. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 opened paradise ***** válasza:
100%

Szerintem max az utolsó volt életében egyszer is rock koncerten,az elsőn csak amiatt van bandás póló,mert manapság az ilyen (ahogy egyik ismerősöm mondaná) "k..rva elosztókban" egyre többször vannak ilyen pólók,de szerintem még azt sem tudják,hogy ezek bandák :D

Viszont a kockás ing,farmer shorttal...nálam szinte mindent visz.

2015. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
cara delevigne;)
2015. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

az első kettő. bár inkább csak divatrockerek. : ) de ott legalább van ízlés.

az utolsó kettő borzasztóan gagyi.

2015. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
egy, de főleg a második
2015. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyik se rocker. Ha választani kell, az utolsó, mert annak talán van némi köze a műfajhoz.


Egy rocker lány.

2015. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Továbbra is várom.


Eddigi állás: magasan vezet a 2., 1., aztán 3., 4.


Igen, az 1. lány valóban Cara Delevigne, nem rocker, de a ruha, amit ráadtak tetszik, a Guns n' Roses póló + a csíkos nadrág, de igaz, hogy azt a láncot én mellőzném. A 2. akárki lehet, komolyan. XD Hogy pózer-e, azt így képről nem tudom megmondani, mindenesetre engem is idegesít, amikor rockzenét hírből sem ismerő lányokon látok Nirvana logos pólót, ráadásul halványrózsaszínt, és úgy hordja, mintha valami vicces minta lenne... Ennél már csak a 14 éves lányok Jack Daniels pólója jobb. A 4. egy stock model, ahogy elnézem, neki van valami fogalma a műfajról.


Számítottam az „egyik se rocker /divatrockerek „ jellegű válaszokra, egyetértek, csak kíváncsi voltam milyen típus lányokat preferál a férfiak többsége, nem, nem áll szándékomban ihletet meríteni XD

2015. máj. 27. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!