Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl lassan múlik el a pattanás...

Túl lassan múlik el a pattanások, szőrbenövések okozta folt/heg a bőrömön. Hogy gyorsítsam?

Figyelt kérdés

Egy pattanás után (akár arcon, akár háton, stb) kialakul egy ilyen bordó/barna folt, ami már így a gyógyuló stádiuma a bőrhibának, de nekem ezek a foltok 1-1,5 HÓNAPIG ott vannak... Nagyon-nagyon lassan hámlanak le és válnak bőrszínűvé, s mire egy végre eltűnik, már ott vannak az újabbak. Ugyanez van a szőrbenövések utáni foltokkal a combon, lábon. :( Most már nagyon zavar.

Van erre valami krém? Tehát nem(!) pattanás elleni krémet keresek, hanem kifejezetten az utána lévő heg begyógyulását, az "elszíneződés" elmúlását elősegítőt! Köszönöm a válaszokat! 20/L



2015. máj. 24. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, erre való az AHA savas hámlasztó. de vigyázz mert fényérzékennyé teszi a bőrt.
2015. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet! Rákerestem. Ez az Ilcsi termék? Ezt hol lehet kapni? Bio boltokban, vagy dm-ben, rossmannban is? Vagy csak webshop? Árat sem látok sehol, csak egy 6 alkalmas kozmetikai kezelés árát találtam ezzel a termékkel, ami 36 ezer Ft....! :D

Más hámlasztó krém, ami hatékony, de nem arany áron van, esetleg? :/ Elhiszem, hogy a minőséget meg kell fizetni, de diák vagyok és 36 ezer Ft-ot nem engedhetek meg magamnak.

2015. máj. 24. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:
A patikakban lehet kapni
2015. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
paula's choice és anaconda márkából is lehet kapni ahát
2015. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!