Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az baj, ha én inkább ilyen...

Az baj, ha én inkább ilyen lány vagyok? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval, én mindig is jobban szerettem az esős időt, az ijesztő filmeket, mint a happy end-eket. Kedvenc filmem a Constantine. Szerettem mindig a sötét elvont könyveket, természetfeletti dolgokat. Soha nem barbiztam.

Ez baj, ha én ilyen vagyok nem pedig ilyen cicababa, akinek az a legnagyobb problémája, hogy elfogyott a szemhéjpúdere.(?)



2015. máj. 25. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted baj hogy különböző emberek élnek a földön? :)
2015. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
52%
aki a cicababákat szereti, annak biztos... de szerencsére nem mindenki ugyanazt szereti
2015. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal jobb vagy, mint azok, akikhez hasonlítod magad.
2015. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Ez a típusú kérdés a leggyűlöltebb típusom.

A farkam tele van az ilyenekkel, azokkalakik azt hiszik, különbek a többieknél és baromi különlegesek. Hasonló vagyok hozzád, de rohadtul elegem van azokból, akik szidják a cicababákat. Ők úgy szeretik, ők úgy tetszenek maguknak, és attól még hogy plázacica valaki és szolizott bőre van, meg hidrogénezett haja, még nem lesz buta.

Ja, és a legdarkabb, legolvasottabb sátánista gothnak is lehet a legnagyobb problémája, hogy elfogyott a szemhéjpúdere.

Baromira nem vagy szimpatikus, és baj hogy ilyen vagy, bocsi. Egoista vagy és kicsit sem liberális. Nőj fel.

2015. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Utolsóval kell egyetértenem. Senkit nem érdekel, hogy milyen vagy, ha így érzed jól magad, csináld. De ne próbáld meg kihúzni senkiből azt a reakciót, hogy "hű,milyen különleges vagy", vagy, mint ahogy feljebb írták "sokkal különb vagy azoknál,akikhez hasonlítod magad" Ez gusztustalan, már elnézést.
2015. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Ja,és meg se próbálj azzal védekezni, hogy nem ezért írtad ki a kérdést, mert a Napnál is világosabb.
2015. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem legalább érdekes vagy.

Én is csak az ijesztő, bonyolult vagy érdekes filmeket szeretem.

Én sem barbiztam, de lehet hogy csak azért mert fiú vagyok:)

2015. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És lenyeled? Mert ez azért fontosabb parméter, mint a kedvenc film.
2015. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
4-esnek és 5-ösnek nagyon igaza van, végre valaki leírta ami az én fejemben is járt :D
2015. máj. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, csak egy apró igazítás, a liberális nem jó jelző ide, mert az önmagában is egoizmsut tételez fel
2015. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!