Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért egészségtelen a nagyon...

Miért egészségtelen a nagyon levágott köröm?

Figyelt kérdés

kb ilyenre gondolok..

[link]


2015. máj. 25. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
fúj bakker mindjárt hányok :SS
2015. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem egészségtelen.
2015. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Leginkább hímek kezén látok ennyire tövig lenyesett körmöt, szerintem csak egyszerűen tesznek rá és úgy vágják, ahogy sikerül. Nem hinném, hogy egészségtelen.
2015. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
regen nekem is kb ilyen volt a kormom mert idegessegbol leragtam. de mar nem csinalom... amugy a biosz tanarom azt mondta hogy a korom alatt van a legtobb bacilus.
2015. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy tele van bacival.


A kérdésre válaszolva: nagyobb esély van rá hogy benő (a bőr alá).

2015. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez nem levágott, hanem leRÁGOTT fuj. amellett, hogy igénytelen és undorító, könnyen begyulladhat, kisebesedhet meg vagy ha nagyon tövig vágják/rágják, akár be is nőhet a köröm.
2015. máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem vágott, rágott. Nagyobb baj, hogy undorító a bőr, amin keresztül mindenféle fertőzés bemegy, a gombát is sokkal könnyebben lehet elkapni, nem beszélve a körömbenövésről.
2015. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem pont a lerágott körömre gondoltam, csak sajnos ilyen képet találtam a neten


úgy értem hogy ha valaki annyira levágja a körmét hogy semmi fehér rész nem látszik már

2015. máj. 26. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!