Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha valaki szoliba megy,...

Ha valaki szoliba megy, milyen gyakran kell megismeteljem, hogy szep barna szinem legyen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon függ a bőrtípustól. Vannak, akiknek már az első menet meglátszik, de olyanok is vannak, akik 1 perc alatt szarrá égnek.

Én 2 hét leforgása alatt 3x voltam és többen megdicsérték a színemet

2015. máj. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ!Valakinek elég heti 15 perc van akinek heti3x kell ennyi,van akinek heti 1x7perc is elég.
2015. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát heti 3x15 percre semmiképp se menj, az nagyon sok.. csak fokozatosan, maximum heti 1x10-15 vagy 2x7 perc.
2015. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a napon leégek 5-10 perc alatt... szóval szoliba nem mennék. Onnan még szép embert sem láttam kijönni amúgy. Szemben pont van egy szoli itt... a legtöbb csak aki rendszeresen jár ocsmány pigmentfoltos narancssárga bőrű.
2015. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy a perceket különböző szoláriumokban másmennyit "érnek". Lehet, hogy egy jó minőségű, új chocolate brown csővel harmadannyi idő alatt barnulsz, mint egy régebbi fajtával
2015. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tudni kell a mértéket. én néha-néha elmegyek 7 percre, mindig használok szolikrémet, a kiwi sunba megyek és sosem viszem túlzásba, az arcszolit is mindig kikapcsolom. pont ad egy kis színt, de se sárga nem vagyok, se pigmentfoltos, tök természetes. persze aki hetente 3x befekszik negyed órára, az nyilván csúnya lesz.
2015. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!