Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen frizura állna jól? 16L

Milyen frizura állna jól? 16L

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér de arcból mégis olyan duci vagyok.A fejformám ovális,hosszúkás és nagy/hangsúlyos az állam ami nagyon zavaró. Rövid vagy hosszú haj állna jól ? Egyenes vagy inkább hullámos? Küldjetek linkeket kérlek

2015. máj. 30. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy hosszú, egyenes haj nyújtja az arcodat, kevésbé tűnik "pufinak" (Ezt nem sértésből mondom, én is vékony vagyok, de az arcom mégis olyan, mintha picit duci lennék.), nekem ez vált be, semmiképpen sem vágatnám le, mert tudom, hogy nekem a rövid haj nem állna jól. Remélem segítettem, sok sikert! :)
2015. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a lépcsözetes vágást kerüld az aztán még jobban kerekíti az arcod

valami hosszú kellene

long bob hair cut is előnyős lehet

egyenes természetesen mert ha ducibb az arcod akkor arra ráerősít majd a göndör


valami ilyesmi

[link]

2015. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha duci arcod van, attól még jól állhat a rövid haj. Sőt...! A legtöbb kerekebb arcú lánynak rövid haja van. Én fodrász vagyok és van ebben elég tapasztalatom. :)
2015. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elég ducikás arcom van. Elmentem fodrászhoz, és levágattam tépett lépcsőzetesre. Most nagyon jól néz ki. Nekem bevált.
2015. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

[link]

2015. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!