Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb gyanta...

Melyik a legjobb gyanta bajusz eltávolítására? Nektek melyik vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
csipesz. ne gyantázd.
2015. jún. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én inkább csak tapasztalatokkal tudok szolgálni mint tanáccsal, mert egyik sem volt tökéletes amit eddig használtam.

Régen az x-epil nekem nagyon jó volt, azóta változtattak rajta, rémesen erős parfüm szaga lett és kevésbé hatékony is szerintem. Kipróbáltam azóta a dm és a rossmann sajátmárkáit, a baleás túl vastag, összetapad, szétszakad, hidegben kézzel lehetetlen felmelegíteni (hajszárítóval lehet próbálkozni), most a melegben már jobb a helyzet, de most sem vált szét tökéletesen. Az isana pont az ellentéte, azon nagyon vékony a gyantaréteg, szépen szétjön, de könnyű túlmelegíteni, és olyankor nem szed ki minden szálat.

A veetet nagyon drágállom, ezért eddig még nem vettem, majd kipróbálom ha egyszer akciós lesz :D Ha nem lesz akciós, akkor én a balea arcgyantát fogom újravenni szerintem (pedig az első próba után azt mondtam, hogy soha többé), és hajszárítózom.

2015. jún. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos hetente el kell végeznem :( Veet-et használom, nem azt, ami kifejezetten arcra való, mert az szerintem túl drága, hanem a testre valót, érzékeny bőrre. Abból végok megfelelő méretű csíkokat.

Mivel nagyon érzékeny a bőröm, utána totál piros lesz. Ezért elősz9r is gyantázás után mindig lemosom jó hideg vízzel. Utána krém: Mivel Oriflames vagyok, sokáig használtam arc-gyantázás után a méhpempős krémet (Tender Care), ez jó volt, kb. egy-két óra alatt elvitte a pirosságot.

Most fölfedeztem a Foreveres Aloe Vera Gelly-t (Sooting Clear Gel), drága, de sokáig kitart, másra is hasznlhatod, 15-20 perc alatt leviszi a pirosságot.

2015. jún. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bajuszt csipesszel a legkönnyebb kiszedni, fél perc alatt megvan. Vagy rendes meleggyanta a másik legjobb megoldás. Fodrászkellékesben 300 ft körül már kapsz, és elég is vagy fél évre ha csak bajuszra kell.
2015. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál pár száz forintért megcsinálják, én azt tudom javasolni! Párszor próbáltam otthon, de közel sem volt olyan az eredmény, mintha szakember csinálta volna. Ráadásul ki is pattogott, nagyon ronda volt :/
2015. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Ha otthon gyantázzátok, akkor utána milyen krémet használtok?

2015. jún. 3. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!