Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megvaltozik az arcom fogszabal...

Megvaltozik az arcom fogszabalyzoval az elso par nap utan?

Figyelt kérdés

Ma raktak fel a felso fogsoromra de nagyon csunyanak erzem magam, ugy erzem nem tudok mar szepen mosolyogni mert annyira nagynak tunik .. legszivesebben most levetetnem, habar tudom, hogy 2 ev mulva gyonyoru fogsorom lesz. Megvaltozik a "szam allasa" a fogszabalyzohoz vagy mindig ilyen lesz? Nagyon el vagyok keseredve

koszi es tudom, hogy nagyon jelentektelen problema de engem nagyon zavar :/

16/l


2015. jún. 4. 20:49
 1/2 Istencsászárság válasza:
Szia! En telen voltam hasonlo cipoben, mosolyogva olvastam ezt vegig, mivel ugyanezt ereztem. Nekem igaz alul felul van, es felul feher, de alig tudtam (alig mertem) mosolyogni. Most 4 honap elteltevel viszont kijelenthetem hogy mar szebb a mosolyom, mint mikor nem volt fent a fogszabi. Szoval innentol barhol-barmikor mosolygok, foggadd el te is magad, es meglatod egy kis ido mulva hatalmas lesz a valtozas!;)
2015. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem így lesz, ahogy mondod:)
2015. jún. 5. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!