Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha lehetoséged lenne ra,...

Ha lehetoséged lenne ra, belemennél hogy fotokat készitsenek rolad egy férfimagazin szamara vagy nem mennél bele?

Figyelt kérdés

Elorebocsajtom, abszolut nem kértek fel ilyesmire (hahaha), csak kivancsi vagyok a véleményetekre- azzal mindenki tisztaban van, hogy tokmindegy, kovér, vékony, kismellu, nagyfeneku valaki, a photoshop utan mindenkibol szupermodell lesz. Bevallalnad, mégha tudnad hogy nem teljesen "Te" vagy a képeken , de buszke lennél magadra, vagy nem vallalnad be, mert ez kellemetlen, nem szereted magad mutogatni..

Ami engem illet.haaat, nem tudom..Is-is :S :D :D

Ti?


2010. febr. 27. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én bevállalnám, de csak úgy, hogy a szüleim ne tudják meg!De úgyis kiderülne!

-és azt is beválallnám, hogy igenis retusálva lett a kép(hisz melyiket nem retusálják ki)

Büszke lennék, ha már felkértek rá!Jah meg a pénz is számítana, ingyen tuti nem!


20L

2010. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ruhában?:P persze:D

egyébként nagyon nem mennék bele ilyesmibe,se most sem máskor

16/L

2010. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!