Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kellemes, enyhén édes, fiatalo...

Kellemes, enyhén édes, fiatalos parfüm?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy rengeteg parfüm nekem vagy túl édes agy tömény. Érzékeny vagyok az illatokra. Tegnap a dm-be egy csomó illatot teszteltem de sajnos nem az igazi. Még az Adidas új illata tetszett mert az friss, citromos pont amit szeretek, de nem vettem meg mert valahogy.. lehet már bebeszélem de pici kesernyés utóillatot érzek sok illatba, lehet csak beképzelem már. Szóval olyan parfümöt keresek aminek elfogadható az ára ( max 4-4500 ft) friss, enyhén édes és nem tömény hanem "természetes" illat. Köszönöm.18/L
2010. febr. 27. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Hugo Boss- Orange van.
2010. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Umbro exotic nagyon jó kis parfüm.asszem 2000 ft
2010. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Puma? Nekem volt rózsaszín, meg Jamaica

Mexx? abból talán a lila színű...

mostmár én jóval drágább árkategóriát használok, de régen ezek voltak a kedvenceim... 26/l.

2010. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kenzo: flower van 4500ért is kiskiszerelésebn.
2010. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!