Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket kérdezlek: A...

Fiúk, titeket kérdezlek: A smink, szőrtelenítés, fogyás csak a lányok hülyesége, vagy tényleg nálatok is számít? Bátyám szerint nem, de az ő véleménye nem ér. Én meg szeretnék tiztán látni.

Figyelt kérdés

2015. jún. 10. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Smink külön nem, csak az összhatás.

A szőrtelenítés igen. Egy állandóan fogyózó csaj idegesítő, de azért tonna donna se legyen :)

2015. jún. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rühellem a sminket, a szőrtelenítés nem feltétlen elvárás, de nem is probléma, a fogyás meg... persze magasságtól is függ, de olyan 45-65 kg közt ideális a testsúlya egy átlag lánynak vagy nőnek.

29/F

2015. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fancsi410 válasza:
100%

Én lány vagyok.Csak annyit szeretnék mondani,hogy a tv-ben amikor ilyen közvélemény kutatást csinálnak minden pasi azt mondja hogy:"smink nélkül természetesebbeka lányok, meg hogy a belső számít stb....

DE amikor látok valakit az utcán vagy éppen egy barátom keres csajt egyből azzal kezdi hogy mekkora a segge, a melle.Szóval ez annyira érthetetlen!!

2015. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez pasitól függ. Az én párom a szőrtelenítést sem tartja elvárásnak egyáltalán, és folyton mondja, hogy smink nélkül mennyire szebb vagyok szerinte. Fogyás dettó, sajnos amióta megismerkedtünk, gyógyszer miatt felszedtem pár kilót, azóta még jobban kíván :D... nyilván ha mázsás lennék, az nem tetszene neki sem, de neki pl. nem tetszenek az izmos, nagyon vékony nők.


De másnak meg fontosak ezek a dolgok. A többségnek tapasztalataim szt a szőrtelenítés viszonylag fontos (nem olyan értelemben, hogy már fujjognak, ha maradt egy kósza kiszedetlen szőrszál...), sokaknak a vékony test is. A smink annyira talán nem (az megint más kérdés, hogy vannak, akik mondják, hogy hú, ők a teljesen természetes, natúr lányokat szeretik, aztán mutatnak példának rá egy csajt, akin full arcos, de természetesnek ható smink van, akin meg tényleg nincs, annak meg mondják, hogy hú, de be van esve az arca, milyen ronda meg mennyi bőrhibája van, és fujj :D... de közben nem hazudnak, csak nem tudják megkülönböztetni a sminktelenséget a natúr sminktől)

2015. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos az én véleményem:

Én nem vagyok álszent, szeretem ha egy nő szépen kifesti magát, mert szebb vele. Nem tudom, hogy a fiúk miért mondják azt, hogy természetesen szebb valaki, ennyire naivak nem lehetnek.

Nyilván szőrtelenítse a lábát meg a hónalját. Ne legyen bajsza. Intim szőrzetet is lehet vagdosni.

Attól viszont falramászok, amikor 45 kg-os lánykák még mindig dagadtnak látják magukat és elkezdenek "fogyókúrázni", nem pedig életmódot váltani. Én molett nővel sosem jönnék össze, de ez már a ló túloldala.

2015. jún. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!