Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk és lányok, szerintetek...

Fiúk és lányok, szerintetek is nagy és ronda a köldököm? Őszinte véleményetek érdekel, meg a hasamról is.

Figyelt kérdés
Kép: [link]

2015. jún. 12. 11:28
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
52%
ÚRISTEN!!!Komolyan nem félsz hogy a felpuffadt beleidtől kidurran a hasad?Ez nagyon durva, látszik mennyire feszesre vagy fújódva.Méghogy megnéznek a strandon a férfiak, chhh beképzelt!!Biztos azért mert azt várják mikor reped ki a hasad a "cuki kis szőrcsíkod" mentén, és rettegnek.:D Bíztos nem azért néznek mert tetszel nekik.
2015. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Ne tedd már ennyire a hattyú halálát.

Nem írtad sehol hogy régebbiek a képek, de hogy nem is te vagy rajtuk az 100%

2015. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
A második kérdésemnél írtam, a 2. képnél, mindegy hagyjuk, nem érdekes.És igen is megbámulnak akkor is ha a nőjükkel vannak!
2015. jún. 14. 14:06
 34/40 anonim ***** válasza:

Régebbi egy picit?:D

8 éves kép azért nem picit régebbi még ha te lennél rajta sem:)

2015. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom mit vagytok kiakadva!

Szerintem szexi a köldöke, és a pociján sem zavarna a szőr! Az, hogy kicsit nagy, az lehet, hogy nem egészséges, de szexuálisan kicsit sem tartana vissza!

2015. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Istenem, ti komolyan ennyire hulyek vagytok???

Ez egy terhes no kepe elolrol es oldalrol.

Leirjak, hogy osregi kep es meg mindig benyelitek a kerdezo hulyesegeit.

Nem is tudom a kerdezo idiotabb, vagy a valaszolok inkabb...

Pfff... koszonom, hogy ujra emlekeztettetek, hogy felejtsem el ezt az oldalt.

2015. jún. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
Leszakadt a hasfalad vagy kilógnak a beleid? Inkább menj orvoshoz és keress egy epilátort!
2015. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Kilógnak a beleim??? Nem látod hogy mind a hasamban van?:P
2015. jún. 16. 20:36
 39/40 anonim ***** válasza:
Akárhogy nézem, kb 90%, hogy császármetszés hege a szőrcsíkotok, a kérdező meg pár random képet tol fel valaki másról, aki valószínűleg épp nyeri vissza a formáját, és valószínűleg büszke az eredményeire. A kérdezőnek meg nem tudom, hogy nem lett jobb dolga.
2015. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Ez egy terhes nő képe. Ha neadjisten mégis te vagy a képen és tényleg ilyen a hasad akkor szerintem keress fel egy orvost. És egészen biztos hogy nem azért bámulnak meg mert ez szexi.
2015. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!